Ұзынкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 245 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 8190 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4023308,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 634426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1860,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7026,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3379996,0 мың теңге;
2) шығындар – 4073074,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19067,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 30299,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11232,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68834,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68834,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1810267,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
3. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілген бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
2019 жыл – 165489,0 мың теңге;
2020 жыл – 172842,0 мың теңге;
2021 жыл – 175353, 0 мың теңге.
2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетке Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен бюджеттікалып қоюлар көзделмеген деп белгіленсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға ауысуға 69503,0 мың теңге сомасында;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты 43181,0 мың теңге сомасында.
4-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:

О районном бюджете Узункольского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 декабря 2018 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2018 года № 8190. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4023308,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 634426,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1860,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7026,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3379996,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4073074,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19067,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30299,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11232,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -68834,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68834,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1810267,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Узункольского сельского округа на:
2019 год –165489,0 тысяч тенге;
2020 год – 172842,0 тысячи тенге;
2021 год – 175353,0 тысячи тенге.
Установить, что бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет на 2019-2021 годы не предусматриваются.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен возврат трансфертов в областной бюджет в связи с:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в сумме 69503,0 тысяч тенге;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в сумме 43181,0 тысяча тенге.
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в следующих размерах:

республикалық бюджетке 52,8 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,2 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 03.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер түсімінің 55333,9 мың теңге сомасында, көзделгені ескерілсін оның ішінде:
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 50258,9 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 18178,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге 1995,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 13247,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
Ұзынкөл ауылы ішіндегі жолдарды орташа жөндеуге 123790,9 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 27871,6 мың теңге сомасында;
аудандық Мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге 79099,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымының басым жобаларына 66495,0 мың теңге сомасында;
"Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру аясында өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығаруға және оларды мектептерге енгізуге 547,1 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктерінің халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтерінің аутсорсингіне 795,0 мың теңге сомасында;
атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз етуге 462,0 мың теңге сомасында;
ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс – шараларды жүргізуге 2886,0 мың теңге сомасында;

в республиканский бюджет в сумме 52,8 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 0,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 03.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 55333,9 тысячи тенге, в том числе:
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 50258,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 18178,0 тысяч тенге;
возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1995,0 тысяч тенге;
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных учебных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы в сумме 13247,0 тысяч тенге;
утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
средний ремонт внутрипоселковых дорог села Узунколь в сумме 123790,9 тысяч тенге;
средний ремонт автомобильных дорог районного значения в сумме 27871,6 тысяча тенге;
капитальный ремонт здания районного Дома культуры в сумме 79099,0 тысяч тенге;
приоритетные проекты транспортной инфраструктуры в сумме 66495,0 тысяч тенге;
издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жанғыру" в сумме 547,1 тысяч тенге;
аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 795,0 тысяч тенге;
обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками в сумме 462,0 тысячи тенге;
проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 2886,0 тысяч тенге;

қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлердің жалақы мөлшерін ең төменгі жалақының 1,5 еселік мөлшеріне дейін ұлғайтуға 13026,1 мың теңге сомасында;
Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек төлемін ұлғайтуға 300,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс – шараларды жүргізуге 3907,9 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін бірлесіп қаржыландыруға 5137,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің карастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 500000,0 мың теңге сомасында.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге 19000,0 мың теңге сомасында;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 330238,3 мың теңге сомасында;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 3678,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 40280,5 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 3682,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін 67376,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 101132,7 мың теңге сомасында;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 21541,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 66561,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер 30299,5 мың теңге сомасында.

увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до 1,5-кратного размера минимальной заработной платы в сумме 13026,1 тысяч тенге;
увеличение выплаты социальной помощи ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в сумме 300,0 тысяч тенге;
проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 3907,9 тысяч тенге;
софинансирование выплат по государственной адресной социальной помощи в сумме 5137,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 500000,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы в сумме 19000,0 тысяч тенге;
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 330238,3 тысяч тенге;
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 3678,0 тысяч тенге;
развитие рынка труда в сумме 40280,5 тысяч тенге;
реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан в сумме 3682,0 тысячи тенге;
выплату государственной социальной помощи в сумме 67376,0 тысяч тенге;
увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования в сумме 101132,7 тысяч тенге;
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 21541,0 тысяча тенге;
финансируемые приоритетные проекты транспортной инфраструктуры в сумме 66561,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 №318 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 30299,5 тысяч тенге.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. алынып тасталды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 №318 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. исключен решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 №318 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.

12. 2019 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 03.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында трансферттердің бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 245 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті

12. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 03.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Утвердить распределение трансфертов органам самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2019 год, согласно приложению 6.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 245
Районный бюджет на 2019 год

195917,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
195917,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216201,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
216201,0
13
Басқалар
12847,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7046,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7046,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7046,0
9
Басқалар
5801,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5801,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5801,0
15
Трансферттер
175353,0
1
Трансферттер
175353,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
175353,0
038
Субвенциялар
175353,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-11232,0
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
11232,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
11232,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
11232,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
11232,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
11232,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-11232,0
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 245 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 245 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 318 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атқарушы орган бағдарламалар әкімшісі, лимиттер таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
2
3
4
1
"Ұзынкөл ауданының Бауман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
2
"Ұзынкөл ауданының Ершов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
3
"Ұзынкөл ауданының Киев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
4
"Ұзынкөл ауданының Карл Маркс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
5
"Ұзынкөл ауданының Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
6
"Ұзынкөл ауданы Сатай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
7
"Ұзынкөл ауданының Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
8
"Ұзынкөл ауданының Речное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9
"Ұзынкөл ауданының Троебратское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
10
"Ұзынкөл ауданының Варваровка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
11
"Ұзынкөл ауданының Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
12
"Ұзынкөл ауданының Петропавл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
13
"Ұзынкөл ауданының Пресногорьков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

195917,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
195917,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216201,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
216201,0
13
Прочие
12847,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7046,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7046,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7046,0
9
Прочие
5801,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5801,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5801,0
15
Трансферты
175353,0
1
Трансферты
175353,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
175353,0
038
Субвенции
175353,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-11232,0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
5
Погашение бюджетных кредитов
11232,0
01
Погашение бюджетных кредитов
11232,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
11232,0
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
11232,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
11232,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-11232,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 245
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 245
Бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 № 318 (вводится в действие с 01.01.2019).
Исполнительный орган - администратор программ, распределитель лимитов
Код
Бюджетная программа
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бауманского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ершовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Киевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Карлмаркского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сатай Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Речное Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Троебратское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Варваровка Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресногорьковского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов