"Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 251 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 8224 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-20201 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 376943,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35936,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 263,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 340711,7 мың теңге;
2) шығындар – 376943,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 319 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетіндегі аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 165489,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджетке ауылдық округінің бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
2-1. 2019 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде Ұзынкөл ауылын абаттандыруға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 27148,8 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 30.09.2019 № 307 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде Ұзынкөл ауылының ішіндегі жолдарды орташа жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 123790,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 30.09.2019 № 307 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2018 года № 8224. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Узункольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 376943,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35969,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 263,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 340711,7 тысяч тенге;
2) затраты – 376943,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми актами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 № 319 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 165489,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
2-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2019 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета на благоустройство села Узунколь в сумме 27148,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 30.09.2019 № 307 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2019 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Узунколь в сумме 123790,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 30.09.2019 № 307 (вводится в действие с 01.01.2019).

4. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақасын көтеруге 22741,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақасын көтеруге 1542,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 22741,0 тысяча тенге;
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1542,0 тысячи тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 30.09.2019 № 307 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 251 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 15.11.2019 № 319 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 30.09.2019 № 307 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года № 251
Бюджет сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.11.2019 № 319 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы