2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 90 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 7748 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулысы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін, Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Әкімдіктің
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 90 қаулысына
қосымша
2018 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Федоров ауданы,
Чистый Чандак ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Камышин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік шағын орталық
15
15769
үш жасқа дейін 6300
үш жастан жеті жасқа дейін 7300
2
Федоров ауданы,
Мирный ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Шаңдақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік шағын орталық
13
15769
үш жасқа дейін 6300
үш жастан жеті жасқа дейін 7300
3
Федоров ауданы,
Кравцово ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Кравцов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік шағын орталық
15
15769
үш жасқа дейін 6300
үш жастан жеті жасқа дейін 7300
4
Федоров ауданы,
Владыкин ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Владыкин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік шағын орталық
11
15769
үш жасқа дейін 6300
үш жастан жеті жасқа дейін 7300
5
Федоров ауданы,
Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "М. Мәметова атындағы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік шағын орталық
16
15769
үш жасқа дейін 6300
үш жастан жеті жасқа дейін 7300
6
Федоров ауданы,
Федоров ауылы
"Федоров ауданы әкімдігінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 апреля 2018 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2018 года № 7748. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2018 год.
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата Федоровского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
от 16 апреля 2018 года
№ 90
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2018 год
№ п/п
Административно - территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Федоровский район, село Чистый Чандак
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Камышинская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
15
15769
до трех лет 6300
от трех до семи лет 7300
2
Федоровский район, село Мирное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Чандакская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
13
15769
до трех лет 6300
от трех до семи лет 7300
3
Федоровский район, село Кравцово
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Кравцовская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
15
15769
до трех лет 6300
от трех до лет 7300
4
Федоровский район, село Владыкинка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Владыкинская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
11
15769
до трех лет 6300
от трех до семи лет 7300
5
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 4 имени М. Маметовой" отдела образования акимата Федоровского района
16
15769
до трех лет 6300
от трех до семи лет 7300
6
Федоровский район, село Федоровка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" акимата Федоровского района
70

23491
үш жасқа дейін 6300
үш жастан жеке жасқа дейін 7300
21
Федоров ауданы
Баннов ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
11
9700
22
Федоров ауданы
Лесной ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қоржынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
20
9700
23
Федоров ауданы
Успенов ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Успенов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
50
9700
24
Федоров ауданы
Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Димитров атындағы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
40
9700
25
Федоров ауданы
Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "М. Мәметова атындағы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
26
9700
26
Федоров ауданы
Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
15
9700
27
Федоров ауданы
Копычен ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Копычен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
29
9700
28
Федоров ауданы
Курск ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Курск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
7
9700
29
Федоров ауданы
Большой ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Большая бастауыш" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
10
9700
30
Федоров ауданы
Александрополь ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Александропольская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
16
9700
31
Федоров ауданы
Жаңақой ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жанахай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
17
9700
32
Федоров ауданы
Калинов ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Калинов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
11
9700
33
Федоров ауданы
Жыланды ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жыланды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
3
9700
34
Федоров ауданы
Алаботалы ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ала-Бутала бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
4
9700
35
Федоров ауданы
Қарақопа ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарақопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
14
9700
36
Федоров ауданы
Запасный ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Запасный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
5
9700
37
Федоров ауданы
Трактовый ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Трактов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
8
9700
38
Федоров ауданы
Белояров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Белояров негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
9
9700

23491
до трех лет 6300
от трех до семи лет 7300
21
Федоровский район, село Банновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
11
9700
22
Федоровский район, село Лесное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Коржинкольская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
20
9700
23
Федоровский район, село Успеновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Успеновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
50
9700
24
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 1 имени Димитрова" отдела образования акимата Федоровского района
40
9700
25
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 4 имени М. Маметовой" отдела образования акимата Федоровского района
26
9700
26
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 2" отдела образования акимата Федоровского района
15
9700
27
Федоровский район, село Копыченка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Копыченская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
29
9700
28
Федоровский район, село Курское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Курская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
7
9700
29
Федоровский район, село Большое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Большая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
10
9700
30
Федоровский район, село Александрополь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Александропольская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
16
9700
31
Федоровский район, село Жанакой
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жанахайская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
17
9700
32
Федоровский район, село Калиновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Калиновская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
11
9700
33
Федоровский район, село Жыланды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жиландинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
3
9700
34
Федоровский район, село Алабутала
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Ала-Буталинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
4
9700
35
Федоровский район, село Каракопа
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Каракопинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
14
9700
36
Федоровский район, село Запасное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Запасная начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
5
9700
37
Федоровский район, село Трактовое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Трактовая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
8
9700
38
Федоровский район, село Белояровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Белояровская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
9
9700