Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 198 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 289 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 8164 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 198 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7482 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38349,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31949,0 мың теңге;
2) шығындар – 38349,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52551,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2894,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 35500,0 мың теңге;
2) шығындар – 52551,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 198 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 7 декабря 2018 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2018 года № 8164. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 198 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7482, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38349,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6294,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 106,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31949,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38349,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52551,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2894,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52551,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172853,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17225,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80493,0 мың теңге;
2) шығындар – 172853,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы О. Ковалева
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенғазин
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданы Баннов
ауылдық округінің әкімі
________ В. Воробкало
"7" желтоқсан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданы Пешков
ауылдық округінің әкімі
___________ А. Ержанов
"7" желтоқсан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданы Федоров
ауылдық округінің әкімі
___________ Б. Умертаев
"7" желтоқсан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ С. Завощенко
"7" желтоқсан 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 289 шешіміне
1-қосымша

"7. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 172853,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75135,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17225,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 80493,0 тысяч тенге;
2) затраты – 172853,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии О. Ковалева
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Банновского сельского
округа Федоровского района
_____________ В. Воробкало
"7" декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Пешковского сельского
округа Федоровского района
_______________ А. Ержанов
"7" декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Федоровского сельского
округа Федоровского района
_______________ Б. Умертаев
"7" декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_________________ С. Завощенко
"7" декабря 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "7" декабря 2018 года
№ 289
Приложение 1
к решению маслихата