Федоров ауданының 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8210 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5633829,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 797675,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13954,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4805460,9 мың теңге;
2) шығындар – 5702946,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24748,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47919,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23171,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93864,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93864,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 19.11.2019 № 387 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін субвенциялар көлемі 151526,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Баннов ауылдық округіне 37783,0 мың теңге;

О районном бюджете Федоровского района на 2019 – 2021 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 24 декабря 2018 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8210. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5633829,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 797675,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13954,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16740,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4805460,9 тысячи тенге;
2) затраты – 5702946,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24748,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47919,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23171,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93864,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93864,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 19.11.2019 № 387 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления в сумме 151526,0 тысячи тенге в том числе:
Банновский сельский округ 37783,0 тысяч тенге;

Пешков ауылдық округіне 41714,0 мың теңге;
Федоров ауылдық округіне 72029,0 мың теңге.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 17180,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Пешковский сельский округ 41714,0 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 72029,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 17180,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, села, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 4.

6. Федоров ауданының 2019 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.

6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Федоровского района на 2019 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения на 2019 год, согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29348,8
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21051,5
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8198,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99,0
12
Көлiк және коммуникация
810980,0
1
Автомобиль көлiгi
810980,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
808480,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38185,7
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
770294,3
13
Басқалар
397373,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1000,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1000,0
9
Басқалар
396373,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
61800,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
61800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
193910,7
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
193910,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43039,7
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40076,2
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29348,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
21051,5
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8198,3
015
Капитальные расходы государственного органа
99,0
12
Транспорт и коммуникации
810980,0
1
Автомобильный транспорт
810980,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
808480,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
38185,7
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
770294,3
13
Прочие
397373,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1000,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1000,0
9
Прочие
396373,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
61800,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
61800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
193910,7
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
193910,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43039,7
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
40076,2
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

9563,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
797,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
596,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1463,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35000,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4883,0
6
Жер қатынастары
11401,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11401,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11401,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18620,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18620,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18620,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20834,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20834,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20834,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12061,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8773,0
12
Көлiк және коммуникация
1068612,8
1
Автомобиль көлiгi
1068612,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1068612,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21174,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1047438,8
13
Басқалар
468708,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
311000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
311000,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
311000,0
9
Басқалар
157708,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
139326,0
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9563,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
797,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
596,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1463,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35000,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4883,0
6
Земельные отношения
11401,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11401,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11401,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18620,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18620,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18620,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20834,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20834,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20834,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12061,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8773,0
12
Транспорт и коммуникации
1068612,8
1
Автомобильный транспорт
1068612,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1068612,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21174,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1047438,8
13
Прочие
468708,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
311000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
311000,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
311000,0
9
Прочие
157708,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
139326,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"