Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 8227 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49783,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 44096,9 мың теңге;
2) шығындар – 50633,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 850,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 389 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 37783,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен жалақыны көтеруге 3318,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 06.05.2019 № 343 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 05.09.2019 № 366 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67417,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 52966,0 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2018 года № 8227. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 49783,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 160,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44096,9 тысячи тенге;
2) затраты – 50633,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 850,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 13.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 37783,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы в сумме 3318,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 06.05.2019 № 343 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 05.09.2019 № 366 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67417,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14371,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52966,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 69102,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1685,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1685,2 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 389 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 41714,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен жалақыны көтеруге 5748,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 06.05.2019 № 343 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 05.09.2019 № 366 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 443353,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75263,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 368090,2 мың теңге;
2) шығындар – 444924,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1571,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1571,4 мың теңге.

2) затраты – 69102,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1685,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1685,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 13.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 41714,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы в сумме 5748,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 06.05.2019 № 343 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 05.09.2019 № 366 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 443353,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75263,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 368090,2 тысячи тенге;
2) затраты – 444924,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1571,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1571,4 тысячи тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 389 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 72029,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға республикалық және облыстық бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Федоров ауылында көше жарығын ағымдағы жөндеуге 7570,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылында Гагарин көшесінің жолын орташа жөндеуге 7570,0 мың теңге сомасында.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 13.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 72029,0 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов, выделенные из республиканского и областного бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесiгi", в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения в селе Федоровка в сумме 7570,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Гагарина села Федоровка в сумме 7570,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 06.05.2019 № 343 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 389 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың 2018 жылғы "26"
желтоқсандағы № 299 шешіміне
1-қосымша
Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 06.05.2019 № 343 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 13.12.2019 № 389 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от "26" декабря 2018 года
№ 299
Бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2019 год