Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 11 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 7496 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Федоров ауданы Федоров ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастикалық комиссиясының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Федоров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауылында қайта аталсын:
Жданов көшесі Бірлік көшесіне;
Калинин көшесі Жастар көшесіне;
Пролетарский көшесі Еңбек көшесіне;
Энгельс көшесі Береке көшесіне;
Киров көшесі Достық көшесіне;
Ленин көшесі Абай көшесіне;
Октябрьский көшесі Желтоқсан;
Советский көшесі Б.Климов көшесіне.
2. Жаркөл ауылында қайта аталсын:
Буденный көшесі А.Тулба көшесіне.
3. "Федоров ауданы Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауылдық округінің әкімі Б. Умертаев

О переименовании составных частей Федоровского сельского округа Федоровского района
Решение акима Федоровского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 15 января 2018 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 января 2018 года № 7496
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Федоровского сельского округа, Федоровского района, на основании заключения областной ономастической комиссии от 4 декабря 2017 года, аким Федоровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Федоровка:
улицу Жданова в улицу Бірлік;
улицу Калинина в улицу Жастар;
улицу Пролетарская в улицу Еңбек;
улицу Энгельса в улицу Береке;
улицу Кирова в улицу Достық;
улицу Ленина в улицу Абая;
улицу Октябрьская в улицу Желтоқсан;
улицу Советская в улицу Б.Климова.
2. Переименовать в селе Жарколь:
улицу Буденного в улицу А.Тулбы.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского сельского округа Федоровского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского сельского округа Б. Умертаев