Павлодар облысы Павлодар ауданының Березовка ауылын қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 2 және Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 210/20 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 ақпанда № 5845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қарашадағы қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округінің "Березовка" ауылы "Үміт апа" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы М. Стрелковская
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова

О переименовании села Березовка Павлодарского района Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 2 и решение маслихата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 210/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 февраля 2018 года № 5845
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, учитывая мнение населения соответствующей территории, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село "Березовка" Мичуринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области в село "Үміт апа".
2. Контроль за исполнением настоящих постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии М. Стрелковская
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова