Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 маусымдағы "2018 - 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 199/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 375/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қарашада № 6094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 маусымдағы "2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 199/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5990 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын "Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын "1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2018 - 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын басқа да қажетті шараларды қолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. М. Бегентаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылғы 5 қазаннан бастап туындаған құқықтық қарым-қатынасқа таратылады.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "31" қазандағы
№ 375/7 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "4" маусымдағы
№ 199/5 қаулысына
қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары
және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды
даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 4 июня 2018 года № 199/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2018 - 2019 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 31 октября 2018 года № 375/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 ноября 2018 года № 6094
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 4 июня 2018 года № 199/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2018 - 2019 учебный год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5990, опубликованное 20 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции "В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции "1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2018 - 2019 учебный год, финансируемый из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием, с высшим и послевузовским образованием согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
принять иные необходимые меры, вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бегентаева М. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 октября 2018 года.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области от "31"
октября 2018 года № 375/7
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "4" июня 2018 года № 199/5