Павлодар облысы Павлодар қаласының Суворов көшесін қайта атау және атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 9 және Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 279/25 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 6119 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 27-баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының "Суворов" көшесі "Малайсары батыр" көшесі деп қайта аталсын;
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысына және мәслихаттың шешіміне схемалық картасына сәйкес, Павлодар қаласының солтүстік бөлігінде орналасқан Торайғыров пен Айманов көшелерінің қиылысынан Омбы тасжолы бағытындағы атаусыз көшеге "Баян батыр" атауы берілсін.
3. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысы
әкімінің міндетін атқарушы Ұ. Жазылбек
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова
Бірлескен Павлодар облысы
әкімдігінің 2018 жылғы "21"
қараша № 9 қаулысына және
Павлодар облыстық
мәслихатының 2018 жылғы "21"
қараша № 279/25 шешіміне
қосымша

О переименовании улицы Суворова и присвоении наименования безымянной улице города Павлодара Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 21 ноября 2018 года № 9 и решение маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2018 года № 279/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2018 года № 6119
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьями 6, 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 14 сентября 2018 года, учитывая мнение населения соответствующей территории, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Суворова" города Павлодара на улицу "Малайсары батыр".
2. Присвоить наименование "Баян батыр" безымянной улице, расположенной в северной части города Павлодара на пересечении улиц Торайгырова и Айманова в направлении Омской трассы, согласно схематической карте к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящих постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
4. Настоящие постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Ұ. Жазылбек
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение
к совместному постановлению
акимата Павлодарской области
от "21" ноября 2018 года № 9
и решению маслихата
Павлодарской области от "21"
ноября 2018 года № 279/25