928 331
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 420
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
142 594
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
116 782
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 730
261
Облыстың білім басқармасы
940 766
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
895 352
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 414
2
Әлеуметтiк көмек
256 835
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
256 835
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
251 943
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 892
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 976 014
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 903 041
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 110
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
322
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 644
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 045 185
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
8 398
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

928 331
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
208 420
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
142 594
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
116 782
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
106 730
261
Управление образования области
940 766
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
895 352
037
Социальная реабилитация
45 414
2
Социальная помощь
256 835
256
Управление координации занятости и социальных программ области
256 835
003
Социальная поддержка инвалидов
251 943
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 892
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 976 014
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 903 041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 110
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
322
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 644
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 045 185
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
8 398
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы

259 433
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
158 002
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 914
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203 422
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
76 611
297
Облыстың еңбек басқармасы
72 973
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
63 856
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 117
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 004 812
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 853 507
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 853 507
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 056 780
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 796 727
2
Коммуналдық шаруашылық
21 499 199
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 260 529
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 260 529
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 238 670
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 547
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 768
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 342 961
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
122 013
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 491 390
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
201 991
3
Елді-мекендерді көркейту
652 106
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
652 106
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

259 433
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
158 002
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 914
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
203 422
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 611
297
Управление труда области
72 973
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 856
003
Капитальные расходы государственного органа
9 117
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 004 812
1
Жилищное хозяйство
10 853 507
271
Управление строительства области
10 853 507
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 056 780
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 796 727
2
Коммунальное хозяйство
21 499 199
271
Управление строительства области
15 260 529
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15 260 529
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 238 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
75 547
005
Капитальные расходы государственного органа
4 768
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 342 961
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
122 013
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 491 390
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
201 991
3
Благоустройство населенных пунктов
652 106
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
652 106
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

189 091
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7 506 282
1
Отын және энергетика
7 506 282
271
Облыстың құрылыс басқармасы
358 677
019
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
358 677
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 854 120
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 854 120
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
293 485
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
293 485
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 619 966
1
Ауыл шаруашылығы
11 482 059
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 308 824
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 603
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
372 867
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
426
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
131 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 049 508
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 854
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
866 063
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 184
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
582 049
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
8 540
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 519 018
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 402 069
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау

189 091
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7 506 282
1
Топливо и энергетика
7 506 282
271
Управление строительства области
358 677
019
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
358 677
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 854 120
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
6 854 120
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
293 485
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
293 485
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 619 966
1
Сельское хозяйство
11 482 059
255
Управление сельского хозяйства области
11 308 824
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
105 603
002
Поддержка семеноводства
372 867
003
Капитальные расходы государственного органа
426
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
131 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 049 508
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 854
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
866 063
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 184
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
582 049
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
8 540
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 519 018
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 402 069
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость

17 159
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 026
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
817 733
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
284 700
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
32 000
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
66 025
719
Облыстың ветеринария басқармасы
173 235
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 636
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 965
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 197
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 437
3
Орман шаруашылығы
301 501
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
301 501
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
301 501
5
Қоршаған ортаны қорғау
529 963
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
529 963
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
122 816
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
407 147
6
Жер қатынастары
106 443
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
58 387
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 387
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
48 056
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 055
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 001
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер

17 159
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 026
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
817 733
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
284 700
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 000
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
66 025
719
Управление ветеринарии области
173 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 636
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 965
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 197
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
62 437
3
Лесное хозяйство
301 501
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
301 501
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
301 501
5
Охрана окружающей среды
529 963
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
529 963
017
Мероприятия по охране окружающей среды
122 816
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
407 147
6
Земельные отношения
106 443
251
Управление земельных отношений области
58 387
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
58 387
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
48 056
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
46 055
003
Капитальные расходы государственного органа
2 001
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 880
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
4 184
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 797
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 617
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 278 262
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 881 170
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 969 820
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 968 737
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
568 098
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
113 712
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 597
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
188 935
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
136 395
261
Облыстың білім басқармасы
1 001 083
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
960 082
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 001
2
Әлеуметтiк көмек
264 541
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
264 541
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
264 541
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
646 809
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
581 055
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 975
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
146 880
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
4 184
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 797
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 617
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 278 262
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 881 170
1
Социальное обеспечение
2 969 820
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 968 737
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
568 098
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
113 712
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 597
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
188 935
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
136 395
261
Управление образования области
1 001 083
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
960 082
037
Социальная реабилитация
41 001
2
Социальная помощь
264 541
256
Управление координации занятости и социальных программ области
264 541
003
Социальная поддержка инвалидов
264 541
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
646 809
256
Управление координации занятости и социальных программ области
581 055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 975
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат