Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 227/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 06 тамыздағы № 290/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 6041 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 227/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5817 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"240 906" сандары "303 810" сандарымен ауыстырылсын;
"218 224" сандары "281 128" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "240 906" сандары "303 810" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"187 819" сандары "190 474" сандарымен ауыстырылсын;
"166 158" сандары "168 813" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "187 819" сандары "190 474" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"143 525" сандары "158 125" сандарымен ауыстырылсын;
"118 926" сандары "133 526" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "143 525" сандары "158 125" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"102 429" сандары "117 747" сандарымен ауыстырылсын;
"95 699" сандары "111 017" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "102 429" сандары "117 747" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 227/31 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06 августа 2018 года № 290/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 августа 2018 года № 6041
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 227/31 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5817, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "240 906" заменить цифрами "303 810";
цифры "218 224" заменить цифрами "281 128";
в подпункте 2) цифры "240 906" заменить цифрами "303 810";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "187 819" заменить цифрами "190 474";
цифры "166 158" заменить цифрами "168 813";
в подпункте 2) цифры "187 819" заменить цифрами "190 474";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "143 525" заменить цифрами "158 125";
цифры "118 926" заменить цифрами "133 526";
в подпункте 2) цифры "143 525" заменить цифрами "158 125";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "102 429" заменить цифрами "117 747";
цифры "95 699" заменить цифрами "111 017";
в подпункте 2) цифры "102 429" заменить цифрами "117 747";
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.