Ақсу қаласында орналасқан "Даурен Д" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 ақпанда № 5857 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 31.07.2018 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласында орналасқан "Даурен Д" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдарда бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Ақсу қалалық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қолдану ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары М.А. Мусинге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дычко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы "30" қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ақсу қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Г. Батаев
2018 жылғы "30" қаңтар

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Даурен Д", расположенного в городе Аксу
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 30 января 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 февраля 2018 года № 5857. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 31 июля 2018 года № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 31.07.2018 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким города Аксу РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни животных установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Даурен Д", расположенного в городе Аксу.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Аксуская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Аксуское городское управление охраны общественного здоровья" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел ветеринарии города Аксу" принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Аксу Мусина М.А.
4. Настоящие решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дычко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья"
А. Жалелов
"30" января 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Г. Батаев
"30" января 2018 года