Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 164/20 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 192/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 мамырда № 5965 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 164/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5770 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"17009855" деген сандар "14865409" деген сандармен ауыстырылсын;
"6644327" деген сандар "7004246" деген сандармен ауыстырылсын;
"33823" деген сандар "33904" деген сандармен ауыстырылсын;
"23326" деген сандар "180718" деген сандармен ауыстырылсын;
"10308379" деген сандар "7646541" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "16987855" деген сандар "14797983" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-217968" деген сандар "-152062" деген сандармен ауыстырылсын;
"61327" деген сандар "62145" деген сандармен ауыстырылсын;
"279295" деген сандар "214207" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "217968" деген сандар "197488" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-217968" деген сандар "-197488" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 6-1 және 6-2- тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, селолық округтердің бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер мына көлемде қарастырылғаны ескерілсін:
22500 мың теңге бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде ауылдардың, кенттердің, селолық округтердің әкімдеріне қызметтік автокөлік сатып алуға, соның ішінде:
1) Қалқаман селолық округі - 3750 мың теңге;
2) Алғабас селолық округі - 3750 мың теңге;
3) Достық селолық округі - 3750 мың теңге;
4) Евгеньевка селолық округі - 3750 мың теңге;
5) Қызылжар селолық округі - 3750 мың теңге;
6) Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі - 3750 мың теңге.
6-2. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Кеңес Одағының Батыры Қанаш Камзиннің 100 - жылдығын тойлауға ойластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Жолқұдық ауылында саябақ ашу үшін 7000 мың теңге сомасында Алғабас селолық округіне нысаналы ағымдағы трансферт қарастырылғаны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/20 "О бюджете города Аксу на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 апреля 2018 года № 192/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 мая 2018 года № 5965
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/20 "О бюджете города Аксу на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5770, опубликованное 5 января 2018 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "17009855" заменить цифрами "14865409";
цифры "6644327" заменить цифрами "7004246";
цифры "33823" заменить цифрами "33904";
цифры "23326" заменить цифрами "180718";
цифры "10308379" заменить цифрами "7646541";
в подпункте 2) цифры "16987855" заменить цифрами "14797983";
в подпункте 3):
цифры "-217968" заменить цифрами "-152062";
цифры "61327" заменить цифрами "62145";
цифры "279295" заменить цифрами "214207";
в подпункте 5) цифры "217968" заменить цифрами "197488";
в подпункте 6) цифры "-217968" заменить цифрами "-197488";
указанное решение дополнить пунктами 6-1 и 6-2 следующего содержания:
"6-1. Учесть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа в следующих объемах:
22500 тысяч тенге на приобретение служебного автотранспорта акимам сел, поселков, сельских округов в рамках внедрения четвертого уровня бюджета, в том числе:
1) Калкаманский сельский округ – 3750 тысяч тенге;
2) Алгабасский сельский округ – 3750 тысяч тенге;
3) Достыкский сельский округ – 3750 тысяч тенге;
4) Евгеньевский сельский округ – 3750 тысяч тенге;
5) Кызылжарский сельский округ – 3750 тысяч тенге;
6) сельский округ имени Мамаита Омарова – 3750 тысяч тенге.
6-2. Учесть в городском бюджете на 2018 год целевой текущий трансферт Алгабасскому сельскому округу в сумме 7000 тысяч тенге для открытия парка в селе Жолкудук, в связи с проведением мероприятий, приуроченных к празднованию 100-летия Героя Советского Союза Канаша Камзина.";