Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 164/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 тамыздағы № 230/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 6059 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 164/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5770 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"14865409" деген сандар "16856775" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7004246" деген сандар "7034246" деген сандарымен ауыстырылсын;
"180718" деген сандар "260718" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7646541" деген сандар "9527907" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "14797983" деген сандар "16793662" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"22000" деген сандар "17687" деген сандарымен ауыстырылсын;
"22000" деген сандар "17687" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/20 "О бюджете города Аксу на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 августа 2018 года № 230/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 сентября 2018 года № 6059
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/20 "О бюджете города Аксу на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5770, опубликованное 5 января 2018 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14865409" заменить цифрами "16856775";
цифры "7004246" заменить цифрами "7034246";
цифры "180718" заменить цифрами "260718";
цифры "7646541" заменить цифрами "9527907";
в подпункте 2) цифры "14797983" заменить цифрами "16793662";
в подпункте 4):
цифры "22000" заменить цифрами "17687";
цифры "22000" заменить цифрами "17687";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.