Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Селолық округтердің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 172/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 тамыздағы № 231/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 6062 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Селолық округтердің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 172/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5808 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"50606" деген сандар "54356" деген сандармен ауыстырылсын;
"45728" деген сандар "49478" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "50606" деген сандар "57877" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "-3521" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "3521" деген сандармен толықтырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"36491" деген сандар "40221" деген сандармен ауыстырылсын;
"31513" деген сандар "35243" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "36491" деген сандар "41339" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "-1118" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "1118" деген сандармен толықтырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"54759" деген сандар "65459" деген сандармен ауыстырылсын;
"49541" деген сандар "60241" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "54759" деген сандар "66804" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "-1345" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "1345" деген сандармен толықтырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"48683" деген сандар "52433" деген сандармен ауыстырылсын;
"42430" деген сандар "46180" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "48683" деген сандар "54335" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "-1902" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "1902" деген сандармен толықтырылсын;
5-тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 172/21 "О бюджете сельских округов на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 августа 2018 года № 231/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 сентября 2018 года № 6062
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 172/21 "О бюджете сельских округов на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5808, опубликованное 19 января 2018 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "50606" заменить цифрами "54356";
цифры "45728" заменить цифрами "49478";
в подпункте 2) цифры "50606" заменить цифрами "57877";
в подпункте 5) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "-3521";
в подпункте 6) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "3521";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "36491" заменить цифрами "40221";
цифры "31513" заменить цифрами "35243";
в подпункте 2) цифры "36491" заменить цифрами "41339";
в подпункте 5) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "-1118";
в подпункте 6) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "1118";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "54759" заменить цифрами "65459";
цифры "49541" заменить цифрами "60241";
в подпункте 2) цифры "54759" заменить цифрами "66804";
в подпункте 5) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "-1345";
в подпункте 6) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "1345";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "48683" заменить цифрами "52433";
цифры "42430" заменить цифрами "46180";
в подпункте 2) цифры "48683" заменить цифрами "54335";
в подпункте 5) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "-1902";
в подпункте 6) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "1902";
в пункте 5:
в подпункте 1):

"42869" деген сандар "46619" деген сандармен ауыстырылсын;
"36984" деген сандар "40734" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "42869" деген сандар "49777" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "-3158" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "3158" деген сандармен толықтырылсын;
6-тармақта:
1) тармақшада:
"113251" деген сандар "116951" деген сандармен ауыстырылсын;
"106588" деген сандар "110288" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "113251" деген сандар "119470" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "-2519" деген сандармен толықтырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздер алып тасталсын және тармақша "2519" деген сандармен толықтырылсын;
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 7-1 және 7-2-тармақтармен толықтырылсын:
"7-1. 2018 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер ауылдық округтердің бюджеттеріне мына көлемде ескерілсін:
22380 мың теңге бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде ауылдық округтердің әкімдеріне қызметтік автокөлік сатып алуға, соның ішінде:
1) Қалқаман ауылдық округіне – 3700 мың теңге;
2) Алғабас ауылдық округіне – 3700 мың теңге;
3) Достық ауылдық округіне – 3750 мың теңге;
4) Евгеньевка ауылдық округіне – 3750 мың теңге;
5) Қызылжар ауылдық округіне – 3730 мың теңге;
6) Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округіне – 3750 мың теңге.
7-2. 2018 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде Кеңес Одағының Батыры Қанаш Қамзиннің 100-жылдығын тойлауға ойластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Жолқұдық ауылында саябақ ашу үшін 7000 мың теңге сомасында Алғабас ауылдық округіне ағымдағы нысаналы трансферт ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

цифры "42869" заменить цифрами "46619";
цифры "36984" заменить цифрами "40734";
в подпункте 2) цифры "42869" заменить цифрами "49777";
в подпункте 5) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "-3158";
в подпункте 6) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "3158";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "113251" заменить цифрами "116951";
цифры "106588" заменить цифрами "110288";
в подпункте 2) цифры "113251" заменить цифрами "119470";
в подпункте 5) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "-2519";
в подпункте 6) слова "равно нулю" исключить и дополнить подпункт цифрами "2519";
указанное решение дополнить пунктами 7-1 и 7-2 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете города Аксу на 2018 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих объемах:
22380 тысяч тенге на приобретение служебного автотранспорта акимам сельских округов в рамках внедрения четвертого уровня бюджета, в том числе:
1) Калкаманскому сельскому округу – 3700 тысяч тенге;
2) Алгабасскому сельскому округу – 3700 тысяч тенге;
3) Достыкскому сельскому округу – 3750 тысяч тенге;
4) Евгеньевскому сельскому округу – 3750 тысяч тенге;
5) Кызылжарскому сельскому округу – 3730 тысяч тенге;
6) сельскому округу имени Мамаита Омарова – 3750 тысяч тенге.
7-2. Учесть в бюджете города Аксу на 2018 год целевой текущий трансферт Алгабасскому сельскому округу в сумме 7000 тысяч тенге для открытия парка в селе Жолкудук, в связи с проведением мероприятий, приуроченных к празднованию 100-летия Героя Советского Союза Канаша Камзина.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
3006
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
3006
3. Таза бюджеттік несиелендіру
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы
-2519
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
2519

124
Аппарат акима района, города районного значения, села, поселка сельского округа
3006
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3006
3. Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит бюджета
-2519
6. Финансирование дефицита бюджета
2519