Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 04 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 3-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 04 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3718 болып тіркелген, 2014 жылғы 05 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Б. Х. Нуркеноваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Әділбаева
2018 жылғы "12" желтоқсан
Ақсу қаласы әкімінің
2018 жылғы "12"
желтоқсандағы № 17 шешіміне
қосымша
Бекітілді
Ақсу қаласы әкімінің
2014 жылғы 4 ақпандағы № 1
шешімімен
Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы
Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары
депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары
мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелері
№ 474 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу кенті, Энергетиков көшесі 2, Қ. Шүлембаев атындағы орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: 8 Март 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 15, 17, 19, 29, 196, 198, 199, 201, 202, 203, 406, Комсомольская 1А, 3А, 8А, 8, 10А, 10, 12, 16Б, 16В, 16, 20, 20А, 20Б, 20В, 22А, 24А, 208, Энергетиков 1, 3, 5, 1/5, 2/5, 8, 12, 18, 406, 2/406, Октябрьская 1, 2, 3, 10, 10А, 13, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20, Энгельс 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 29, Промышленная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, Шевченко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 29, 30, 31, 42; В. Новик 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8. Жеңіс 6.
№ 475 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 1, Жаяу Мұса атыңдағы Ақсу колледжінің ғимараты;

О внесении изменения в решение акима города Аксу от 04 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 12 декабря 2018 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2018 года № 6161
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Аксу РЕШИЛ:
1. В решение акима города Аксу от 04 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3718, опубликованное 05 марта 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов "Әділет") внести следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Нуркенову Б. Х.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Адильбаева
"12" декабря 2018 года
Приложение
к решению акима города Аксу
от 12 декабря 2018 года № 17
Утвержден
решением акима города Аксу
от 4 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки на территории города Аксу
по проведению выборов Президента Республики Казахстан,
депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов,
членов иных органов местного самоуправления
Избирательный участок № 474
Центр избирательного участка: поселок Аксу, улица Энергетиков 2, здание средней школы имени К. Шулембаева;
граница избирательного участка: улицы: 8 Марта 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 15, 17, 19, 29, 196, 198, 199, 201, 202, 203, 406; Комсомольская 1А, 3А, 8А, 8, 10А, 10, 12, 16Б, 16В, 16, 20, 20А, 20Б, 20В, 22А, 24А, 208; Энергетиков 1, 3, 5, 1/5, 2/5, 8, 12, 18, 406, 2/406; Октябрьская 1, 2, 3, 10, 10А, 13, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20; Энгельса 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 29; Промышленная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11; Шевченко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 29, 30, 31, 42; В. Новика 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8; Победы 6.
Избирательный участок № 475
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 1, здание Аксуского колледжа имени Жаяу Мусы;

сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Қамзин 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 11, 13, 31, 37, 53; Дөнентаев 28, 32, 36, 38, 40; Шымкент 1, 2/2, 4, 6, 10/1, 10/2, 13, 14, 14/1, 15/1, 15/2, 16; Электрическая 2, 4, 6, 8, 10, 12,14, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; 2-Линия 1, 2, 3, 4, 5; Қарағанды 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3, 4, 7, 7А, 9, 9А, 10/1, 11, 11А, 11/1, 12, 13, 14, 14/1, 17; 1-Линия 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; 4-Линия 1, 3; Больничная 102, 104, 106; Терешкова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Астана 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-Линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Қазақстан 5.
№ 476 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуэзов көшесі 8, С.Дөнентаев атындағы қалалық Мәдениет сарайының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: М.О. Әуэзов 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; Дөнентаев 11, 13; Астана 3, 5, 7; Мәншүк Мәметова 1, 2, 3, 5.
№ 477 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуэзов көшесі 12, Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжінің ғимараты, 2 корпус;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Қамзин 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 43, 45; М.О.Әуэзов 28, 28А, 30, 30А, 32, 34, 38, 38А, 40, 55, 57, 59, 59А; Астана 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 478 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуэзов көшесі 56, Ақсу қаласының мектеп-лицейінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: М.О. Әуэзов 36А, 42, 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 54Б; Қамзин 57, 57/2, 59, 61, 63, 63А, 63/1, 65, 67; Желтоқсан 25, 25/1, 29; Николай Бердников 2Б, 14, 16, 22, 69, 69/1, 69/2.
№ 479 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Строителей көшесі 14, Ақсу қаласының № 7 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Мәншүк Мәметова 19; Пушкин 24; Ленин 14, 16, 20; Строителей 3А-1, 3А-2, 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 29/1, 33, 35; Вокзальная 22; 2-Проезд 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 32, 32/1, 34, 36, 38, 39, 43; 3-Проезд 3, 3Б, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10,12.
№ 480 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуэзов көшесі 6, қара металлургия Ақсу колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: М.О. Әуэзов 1, lА, 1В, 2, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 11А, 15, 15А, 19, 19А; Железнодорожная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Строителей 1Б, 2, 6, 6А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29/1; Вокзальная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; 1-Проезд 1, lА, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21А, 25, 25/1, 27, 29А, 30; Май 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Черемушки селосы: көшелер: Березовая 4, 12, 25, 35, 36, 37, 43, 43Б, 45, 48, 63; Весенняя 1, 2А, 7, 13, 15, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 53, 60, 61; Май 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 75; Полевая 2, 4, 12, 17, 18, 24, 25, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 75, 80, 82; Целинная 4, 11А, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Дачная 10.
№ 481 сайлау учаскесі

границы избирательного участка: улицы: Камзина 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 11, 13, 31, 37, 53; Донентаева 28, 32, 36, 38, 40; Чимкентская 1, 2/2, 4, 6, 10/1, 10/2, 13, 14, 14/1, 15/1, 15/2, 16; Электрическая 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 20А , 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; 2-Линия 1, 2, 3, 4, 5; Карагандинская 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3, 4, 7, 7А, 9, 9А, 10/1, 11, 11А, 11/1, 12, 13, 14, 14/1, 17; 1-Линия 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; 4-Линия 1, 3; Больничная 102, 104, 106; Терешковой 2, 4 ,6, 8, 10, 12, 14, 16; Астана 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-Линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Казахстанская 5.
Избирательный участок № 476
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова 8, здание городского дома культуры имени С. Донентаева;
границы избирательного участка: улицы: М.О. Ауэзова 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; Донентаева 11, 13; Астана 3, 5, 7; Маншук Маметовой 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 477
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова 12, здание Аксуского колледжа имени Жаяу Мусы;
границы избирательного участка: улицы: Камзина 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 43, 45; М.О. Ауэзова 28, 28А, 30, 30А, 32, 34, 38, 38А, 40, 55, 57, 59, 59А; Астана 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 478
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова 56, здание школы-лицея города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: М.О. Ауэзова 36А, 42, 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 54Б; Камзина 57, 57/2, 59, 61, 63, 63А, 63/1, 65, 67; Желтоксан 25, 25/1, 29; Николая Бердникова 2Б, 14, 16, 22, 69, 69/1, 69/2.
Избирательный участок № 479
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Строителей 14, здание средней школы № 7 города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: Маншук Маметовой 19; Пушкина 24; Ленина 14, 16, 20; Строителей 3А-1, 3А-2, 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 29/1, 33, 35; Вокзальная 22; Проезд-2 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 32, 32/1, 34, 36, 38, 39, 43; Проезд-3 3, 3Б, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 480
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова 6, здание Аксуского колледжа черной металлургии;
границы избирательного участка: улицы: М.О. Ауэзова 1, 1А, 1В, 2, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 11А, 15, 15А, 19, 19А; Железнодорожная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Строителей 1Б, 2, 6, 6А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29/1; Вокзальная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Проезд-1 1, 1А, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21/А, 25, 25/1, 27, 29А, 30; Майская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Березовая 4, 12, 25, 35, 36, 37, 43, 43Б, 45, 48, 63; Весенняя 1, 2А, 7, 13, 15, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 53, 60, 61; Майская 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 75; Полевая 2, 4, 12, 17, 18, 24, 25, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 75, 80, 82; Целинная 4, 11А, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Дачная 10.
Избирательный участок № 481

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 25, Ақсу қаласының № 4 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі 11, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 19, 21, 21А, 27, 28, 29, 29А, 31, 32, 33, 35, 44.
№ 482 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі 5, Ақсу қаласының № 1 қазақ орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Астана 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46; Бауыржан Момышұлы 9, 11, 12, 13; М.О. Әуэзов 36.
№ 483 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуэзов көшесі 58, дарынды баларға арналған мектеп-гимназиясының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: М.О. Әуэзов 63/2, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79А, 79Б, 83, 83А; 85; Бауыржан Момышұлы 1, 2, 4, 6, 6А, 8.
№ 484 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі 10, Ақсу қаласының № 8 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: М.О. Әуэзов 87, 87А, 87Б; Набережная 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 53А, 53 В, 55, 57, 61, 64, 67, 67А, 69, 69А, 70, 73, 85; Школьная 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 32; Комсомол 3, 3А, 5, 7, 11, 13, 15, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 32, 36, 38, 40; Лермонтов 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Береговая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 71А, 71Б; Чкалов 3, 5, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30А, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62; Карл Маркс 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; Жамбыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Бауыржан Момышұлы 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 92А, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109А, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 159, 159А, 159Б, 161, 161А, 169; Ертіс 1, 3, 4, 5/1, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22Б, 22, 23, 24, 25, 27; Пушкин 1, lА, 1Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50А; Амангелді 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28А, 29, 30, 31, 33, 36, 38; Народная 2, 3, 5, 8, 9, 11, 26, 32, 34, 36; Калинин 1, 1Б, 1В, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 9А, 9/1, 9/2, 10А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27А, 28, 29, 31, 34; Южная 3, 7, 9, 17, 35, 38.
№ 485 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 37, балалар шығармашылық үйінің ғимараты;

Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 25, здание средней школы № 4 города Аксу;
границы избирательного участка: улица Астана 11, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 19, 21, 21А, 27, 28, 29, 29А, 31, 32, 33, 35, 44.
Избирательный участок № 482
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Бауыржана Момышұлы 5, здание казахской средней школы № 1 города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: Астана 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46; Бауыржана Момышұлы 9, 11, 12, 13; М.О. Ауэзова 36.
Избирательный участок № 483
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова 58, здание школы-гимназии для одаренных детей;
границы избирательного участка: улицы: М.О. Ауэзова 63/2, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79А, 79Б, 83, 83А, 85; Бауыржана Момышұлы 1, 2, 4, 6, 6А, 8.
Избирательный участок № 484
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Бауыржана Момышұлы 10, здание средней школы № 8 города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: М.О. Ауэзова 87, 87А, 87Б; Набережная 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 53А, 53В, 55, 57, 61, 64, 67, 67А, 69, 69А, 70, 73, 85; Школьная 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 32; Комсомола 3, 3А, 5, 7, 11, 13, 15, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 32, 36, 38, 40; Лермонтова 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Береговая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 71А, 71Б; Чкалова 3, 5, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30А, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62; Карла Маркса 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Бауыржана Момышұлы 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 92А, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109А, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 125А, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 157А, 158, 159, 159А, 159Б, 161, 161А, 169; Иртышская 1, 3, 4, 5/1, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22Б, 22, 23, 24, 25, 27; Пушкина 1, 1А, 1Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50А; Амангельды 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 29, 30, 31 , 33, 36, 38; Народная 2, 3, 5, 8, 9, 11, 26, 32, 34, 36; Калинина 1, 1Б, 1В, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 9А, 9/1, 9/2, 10А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27А, 28, 29, 31, 34; Южная 3, 7, 9, 17, 35, 38.
Избирательный участок № 485
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 37, здание детского дома творчества;

сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Астана 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58; Ленин 53, 55; Жамбыл 32, 33, 35, 35/1, 35А, 36/1, 36/2, 37, 37А, 37/1, 37/2, 39, 39А, 41, 41А, 43; Карл Маркс 44, 53, 55, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; Абай 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Калинин 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Уәлиханов 1, 3, 5, 7, 9.
№ 486 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Беловка кенті, Интернациональная көшесі 2/1, № 5 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Желтоқсан 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Әлиев 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46: Космонавтар 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 16/1; Достық 1Б, 2В.
№ 487 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Айнакөл ауылы, Школьная көшесі 16, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Алғабас ауылдық округі Айнакөл, Сынтас, Көктас, Қарабай ауылдарының аумақтары.
№ 488 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алғабас ауылы, Мир көшесі 9, М.Қабылбеков атындағы орта мектебі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылының аумағы.
№ 489 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Достық ауылы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық ауылдық округінің Достык, Төрт-Кұдық, Кіші Парамоновка ауылдарының аумақтары.
№ 490 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Евгеньевка ауылы, Ленин көшесі 1, мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка ауылдық округінің Евгеньевка ауылының аумағы.
№ 491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жолқұдық ауылы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық, Ребровка, Қаракөл ауылдарының аумақтары.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Мәмәйіт Омаров атындағы, Сырлы-Қала, Дөнентаев, Көктерек ауылдарының аумақтары.
№ 493 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Құркөл ауылы, Жеңіске 40 жыл көшесі 17, мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Құркөл ауылының аумағы.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжол ауылы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қалқаман ауылдық округінің Ақжол ауылының аумағы.
№ 495 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылжар ауылы, Гагарин көшесі 1, мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар ауылдық округінің Қызылжар, Борықтал ауылының аумағы.
№ 496 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Береке ауылы, Центральная көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Достық ауылдық округінің Береке ауылының аумағы.
№ 497 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пограничный ауылы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық ауылдық округінің Пограничный ауылының, Тасқұдық станциясының аумақтары.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Спутник станциясы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Достық ауылдық округінің Спутник станциясының аумағы.
№ 499 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Путь-Ильича ауылы, Школьная көшесі 17, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Путь-Ильича ауылының аумағы.
№ 500 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарышығанақ; ауылы, Восточная көшесі 17, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар ауылдық округінің Сарышығанақ, Суаткөл, Жаңа-Шаруа ауылдарының аумақтары.
№ 501 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштерек ауылы, Ленин көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка ауылдық округінің Үштерек ауылының аумағы.
№ 502 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қалқаман ауылы, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қалқаман ауылдық округінің Қалқаман ауылының аумағы.
№ 503 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктас ауылы, бастауыш мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Алғабас ауылдық округінің Көктас, Қарабай ауылдарының аумақтары.
№ 504 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сольветка ауылы, Ахмет Байтұрсынов көшесі 7, Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округі Сольветка ауылының негізгі мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка ауылдық округінің Сольветка ауылының аумағы.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Ақсу қаласы ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау оқшаулағышының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, Дөнентаев көшесі 5А.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Қамзин көшесі 53, Ақсу қалалық ауруханасының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, Қамзин көшесі 53.
№ 507 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу кенті, туберкулезге қарсы аурухана ғимараты;

границы избирательного участка: улицы: Астана 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58; Ленина 53, 55; Жамбыла 32, 33, 35, 35/1, 35А, 36/1, 36/2, 37, 37А, 37/1, 37/2, 39, 39А, 41, 41А, 43; Карла Маркса 44, 53, 55, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; Абая 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13; 15; 17; Калинина 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Валиханова 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 486
Центр избирательного участка: поселок Беловка, улица Интернациональная 2/1, здание средней школы № 5;
границы избирательного участка: улицы: Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Желтоксан 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Алиева 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46; Космонавтов 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1,7/2, 16/1; Дружбы 1Б, 2В.
Избирательный участок № 487
Центр избирательного участка: село Айнаколь, улица Школьная 16, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Айнаколь, Сынтас, Коктас, Карабай, Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 488
Центр избирательного участка: село Алгабас, улица Мира 9, здание средней школы имени М.Кабылбекова;
граница избирательного участка: территория села Алгабас Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 489
Центр избирательного участка: село Достык, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Достык, Торт-Кудук, Малая Парамоновка Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 490
Центр избирательного участка: село Евгеньевка, улица Ленина 1, здание культурного-досугового центра;
граница избирательного участка: территория села Евгеньевка Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 491
Центр избирательного участка: село Жолкудук, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Жолкудук, Ребровка, Караколь Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 492
Центр избирательного участка: село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргинбаева 1, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: имени Мамаита Омарова, Сырлы-Кала, Донентаева, Коктерек сельского округа имени Мамаита Омарова.
Избирательный участок № 493
Центр избирательного участка: село Курколь, улица 40 лет Победы 17, здание культурного-досугового центра;
граница избирательного участка: территория села Курколь сельского округа имени М. Омарова.
Избирательный участок № 494
Центр избирательного участка: село Акжол, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Акжол Калкаманского сельского округа.
Избирательный участок № 495
Центр избирательного участка: село Кызылжар, улица Гагарина 1, здание культурного-досугового центра;
границы избирательного участка: территории сел: Кызылжар, Борыктал Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 496
Центр избирательного участка: село Береке, улица Центральная 1, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Береке, Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 497
Центр избирательного участка: село Пограничник, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории села Пограничник, станции Таскудук Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: станция Спутник, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория станции Спутник Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 499
Центр избирательного участка: село Путь-Ильича, улица Школьная 17, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Путь-Ильича сельского округа имени Мамаита Омарова.
Избирательный участок № 500
Центр избирательного участка: село Сарышыганак, улица Восточная 17, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Сарышыганак, Суатколь, Жана – Шаруа Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 501
Центр избирательного участка: село Уштерек, улица Ленина 1, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Уштерек Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 502
Центр избирательного участка: село Калкаман, здание дома культуры;
граница избирательного участка: территория села Калкаман Калкаманского сельского округа.
Избирательный участок № 503
Центр избирательного участка: село Коктас, здание начальной школы;
границы избирательного участка: территории сел: Коктас, Карабай Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 504
Центр избирательного участка: село Сольветка, улица Ахмета Байтурсынова 7, здание основной школы села Сольветка Евгеньевского сельского округа города Аксу;
граница избирательного участка: территория села Сольветка Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Донентаева 5А, здание временного следственного изолятора отдела внутренних дел города Аксу;
граница избирательного участка: город Аксу, улица Донентаева 5А.
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Камзина 53, здание Аксуской городской больницы;
граница избирательного участка: город Аксу, улица Камзина 53.
Избирательный участок № 507
Центр избирательного участка: поселок Аксу, здание противотуберкулезной больницы.

сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу кенті, 8 Март көшесі 2.
№ 508 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 1, Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Қамзин 8, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 42; Желтоқсан 37, 37А.
№ 509 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуэзов көшесі 58, дарынды балаларға арналған мектеп-гимназиясының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: М.О.Әуэзов 81, 81А, 89; Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 24Б, 30, 31, 34/1, 35, 36, 36/1, 46, 52; Николай Бердников 2, 4, 6, 8, 10, 12; Набережная 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Нефтебаза 3, 4; Парковая 1, 2, 3, 29, 37; Қамзин 71, 73, 75, 77, 79.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 25, Ақсу қаласының № 4 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Пушкин 40, 40А, 44, 44А; Мәншүк Мәметова 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 30.
№ 511 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі 5, Ақсу қаласының № 1 қазақ орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Астана 48; Бауыржан Момышұлы 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40А, 42, 44, 48, 49, 52, 54, 54А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Eртіс 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54А, 54/2, 56, 58, 60; Жамбыл 4, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 45, 47; Карл Маркс 35, 37, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2, 63; Пушкин 37, 39, 39А, 39/1, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55А, 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Әлия Молдағұлова 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 75А, 75/1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 95; Калинин 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 63; Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28; Иван Суптель 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; Металлургтер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Хиуаз Доспанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Абай 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69.
№ 512 сайлау учаскесі

граница избирательного участка: поселок Аксу, улица 8 Марта 2.
Избирательный участок № 508
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 1, здание Аксуского колледжа имени Жаяу Мусы;
границы избирательного участка: улицы: Камзина 8, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 42; Желтоксан 37, 37А.
Избирательный участок № 509
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова 58, здание школы-гимназии для одаренных детей;
границы избирательного участка: улицы: М.О. Ауэзова 81, 81А, 89; Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 24Б, 30, 31, 34/1, 35, 36, 36/1, 46, 52; Николая Бердникова 2, 4, 6, 8, 10, 12; Набережная 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Нефтебаза 3, 4; Парковая 1, 2, 3, 29, 37; Камзина 71, 73, 75, 77, 79.
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 25, здание средней школы № 4 города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: Пушкина 40, 40А, 44, 44А; Маншук Маметовой 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 30.
Избирательный участок № 511
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Бауыржана Момышұлы 5, здание казахской средней школы № 1 города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: Астана 48; Бауыржана Момышұлы 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40А, 42, 44, 48, 49, 52, 54, 54А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Иртышская 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54А, 54/2, 56, 58, 60; Жамбыла 4, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 45, 47; Карла Маркса 35, 37, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2, 63; Пушкина 37, 39, 39А, 39/1, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55А, 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Алии Молдагуловой 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 75А, 75/1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 95; Калинина 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 63; Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28; Ивана Суптеля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; Металлургов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Хиуаз Доспановой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Абая 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69.
Избирательный участок № 512

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Ленин көшесі 37, Ақсу қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Ленин 33, 35, 39, 43, 45, 51, 57, 59; Пушкин 22; Строителей 34, 36; Рождественская 13, 19, 20; Конечная 15, 23; I. Оспанов 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 36.
№ 578 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу кенті, Комсомольская көшесі 3, мәдени-сауық орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: көшелер: Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 35/1, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 91, 95, 99, 103, 107; Театральная 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46А, 46, 48, 52, 63; Степная 1, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 229; Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46; Гайдар 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72А; Луговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 36; Центральная 37, 45; Чапаев 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Западная 1, 3, 26, 30, 56; Проезд–1 1, 1А, 4, 15, 19, 41А.

Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ленина 37, здание средней общеобразовательной школы № 2 города Аксу;
границы избирательного участка: улицы: Ленина 33, 35, 39, 43, 45, 51, 57, 59; Пушкина 22; Строителей 34, 36; Рождественская 13, 19, 20; Конечная 15, 23; И. Оспанова 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 36.
Избирательный участок № 578
Центр избирательного участка: поселок Аксу, улица Комсомольская 3, здание культурно-досугового центра;
границы избирательного участка: улицы: Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 35/1, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 91, 95, 99, 103, 107; Театральная 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46А, 46, 48, 52, 63; Степная 1, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 229; Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46; Гайдара 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72А; Луговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 36; Центральная 37, 45; Чапаева 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Западная 1, 3, 26, 30, 56; Проезд–1 1, 1А, 4, 15, 19, 41А.