Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" № 214/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 шілдедегі № 279/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 шілдеде № 6026 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті XХV сессия) 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрде эталондық бақылау банкiнде жарияланған) № 214/25 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
"128 959" деген сандар "130 151" деген сандарымен ауыстырылсын;
"741" деген сандар "1 233" деген сандарымен ауыстырылсын;
"113 555" деген сандар "114 255" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "128 959" деген сандар "130 151" деген сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
1) тармақшасында:
"95 844" деген сандар "146 908" деген сандарымен ауыстырылсын;
"13 816" деген сандар "13 807" деген сандарымен ауыстырылсын;
"67" деген сандар "140" деген сандарымен ауыстырылсын;
"81 961" деген сандар "132 961" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "95 844" деген сандар "146 908" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 02 шілдедегі
№ 279/32 шешіміне
1 - қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 214/25 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 2 июля 2018 года № 279/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2018 года № 6026
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХV сессия, VІ созыв) от 29 декабря 2017 года № 214/25 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5794, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "128 959" заменить цифрами "130 151";
цифры "741" заменить цифрами "1 233";
цифры "113 555" заменить цифрами "114 255";
в подпункте 2) цифры "128 959" заменить цифрами "130 151";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "95 844" заменить цифрами "146 908";
цифры "13 816" заменить цифрами "13 807";
цифры "67" заменить цифрами "140";
цифры "81 961" заменить цифрами "132 961";
в подпункте 2) цифры "95 844" заменить цифрами "146 908".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 02 июля 2018 года № 279/32
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XXV сессия,
VI созыв)