2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 326/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6223 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған 2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 820 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 849 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 466 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 133 505 мың теңге;
2) шығындар – 149 015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 16.04.2019 № 343/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.08.2019 № 373/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.11.2019 № 399/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қоса беріліп отырған 2019 - 2021 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105 406 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 898 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 94 188 мың теңге;
2) шығындар – 105 864 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.

О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 326/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6223
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет поселка Солнечный на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 820 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 849 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 466 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 133 505 тысячи тенге;
2) затраты – 149 015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 16.04.2019 № 343/41 (вводится в действие с 01.01.2019); от 09.08.2019 № 373/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.11.2019 № 399/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить прилагаемый бюджет поселка Шидерты на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 406 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 898 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 94 188 тысяч тенге;
2) затраты – 105 864 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 16.04.2019 № 343/41 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.08.2019 № 373/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.11.2019 № 399/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Екібастұз қалалық бюджетінен 2019 жылға поселкелердің бюджеттеріне берілетін, бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін, соның ішінде:
Солнечный поселкесіне – 103 347 мың теңге;

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 16.04.2019 № 343/41 (вводится в действие с 01.01.2019); от 09.08.2019 № 373/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.11.2019 № 399/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть в бюджете поселков на 2019 год объем субвенций, передаваемых из Экибастузского городского бюджета, в том числе:
поселок Солнечный – 103 347 тысяч тенге;

Шідерті поселкесіне – 69 384 мың теңге;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Лепехин
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 28 желтоқсандағы
№ 326/37 шешіміне
1-қосымша
Солнечный поселкесінің 2019 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)

поселок Шидерты – 69 384 тысячи тенге.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Лепехин
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата от 28
декабря 2018 года № 326/37
Бюджет поселка Солнечный на 2019 год
(с изменениями)