Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі Сарықамыс ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Сарықамыс селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 5851 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Сарықамыс ауылдық округі Сарықамыс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі Сарықамыс ауылының "Ленина" көшесі "Мәшһүр Жүсіп" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарықамыс ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы М. Сейсембаев

О переименовании улицы села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза
Решение исполняющего обязанности акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 24 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 февраля 2018 года № 5851
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, исполняющий обязанности акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ленина" на улицу "Мәшһүр Жүсіп" села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Сарыкамысского сельского округа М. Сейсембаев