Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 139/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 172/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 сәуірде № 5940 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 139/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 5762 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 каңтардағы электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" жаңа редакцияда жазылсын "Ақтоғай ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы";
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"341002" деген сандар "341102" деген сандармен ауыстырылсын;
"13480" деген сандар "13380" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4303615" деген сандар "4314295" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "- 44307" деген сандар "- 54987" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "44307" деген сандар "54987" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 139/25 "О бюджете Актогайского района на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 марта 2018 года № 172/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 апреля 2018 года № 5940
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 139/25 "О бюджете Актогайского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2017 года № 5762, опубликованное 4 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
заголовок указанного решения "О бюджете Актогайского района на 2018 - 2020 годы" изложить в новой редакции "Об Актогайском районном бюджете на 2018 - 2020 годы";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "341002" заменить цифрами "341102";
цифры "13480" заменить цифрами "13380";
в подпункте 2) цифры "4303615" заменить цифрами "4314295";
в подпункте 5) цифры "- 44307" заменить цифрами "- 54987";
в подпункте 6) цифры "44307" заменить цифрами "54987";