Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 139/25 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қазандағы № 205/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қазанда № 6091 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 139/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5762 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 каңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"4303615" деген сандар "4400500" деген сандармен ауыстырылсын;
"13380" деген сандар "13385" деген сандармен ауыстырылсын;
"3946318" деген сандар "4043198" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4314295" деген сандар "4411180" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "44307" деген сандар "44306" деген сандармен ауыстырылсын, соның ішінде "20628" деген сандар "20629" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-54987" деген сандар "-54986" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "54987" деген сандар "54986" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармағында:
"9652" деген сандар "9593" деген сандармен ауыстырылсын;
"2405" деген сандар "2291" деген сандармен ауыстырылсын;
"6682" деген сандар "6314" деген сандармен ауыстырылсын;
"4257" деген сандар "5852" деген сандармен ауыстырылсын;
"48042" деген сандар "58447" деген сандармен ауыстырылсын;
"750989" деген сандар "800989" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"9186 мың теңге - ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
91526 мың теңге - жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге.";
8-тармағында:

О внесении изменений и дополнений в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 139/25 "Об Актогайском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 октября 2018 года № 205/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 октября 2018 года № 6091
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 139/25 "Об Актогайском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5762, опубликовано 4 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4303615" заменить цифрами "4400500";
цифры "13380" заменить цифрами "13385";
цифры "3946318" заменить цифрами "4043198";
в подпункте 2) цифры "4314295" заменить цифрами "4411180";
в подпункте 3) цифры "44307" заменить цифрами "44306", в том числе
цифры "20628" заменить цифрами "20629";
в подпункте 5) цифры "- 54987" заменить цифрами "- 54986";
в подпункте 6) цифры "54987" заменить цифрами "54986";
в пункте 7:
цифры "9652" заменить цифрами "9593";
цифры "2405" заменить цифрами "2291";
цифры "6682" заменить цифрами "6314";
цифры "4257" заменить цифрами "5852";
цифры "48042" заменить цифрами "58447";
цифры "750989" заменить цифрами "800989";
дополнить абзацами следующего содержания:
"9186 тысяч тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
91526 тысяч тенге - на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов.";
в пункте 8:

"193556" деген сандар "82770" деген сандармен ауыстырылсын;
"30302" деген сандар "6832" деген сандармен ауыстырылсын;
"48940" деген сандар "46736" деген сандармен ауыстырылсын;
"29195" деген сандар "27711" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"72653 мың теңге - Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Нығманов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі әкімшілік ғимаратына қосымша құрылыс салуға.";
11-тармағында "7000" деген сандар "0" деген санымен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "193556" заменить цифрами "82770";
цифры "30302" заменить цифрами "6832";
цифры "48940" заменить цифрами "46736";
цифры "29195" заменить цифрами "27711";
дополнить абзацем следующего содержания:
"72653 тысяч тенге - на строительство пристройки к административному зданию Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Нығманова Актогайского района Павлодарской области Республики Казахстан.";
в пункте 11 цифры "7000" заменить цифрой "0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.