Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылдық округінің Шолақсор ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 6145 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылдық округі Шолақсор ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шолақсор ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылдық округінің Шолақсор ауылындағы келесі көшелері:
"Целинная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі;
"Космонавтов" көшесі "Ғарышкер" көшесі;
"Советская" көшесі "Достық" көшесі;
"8 марта" көшесі "Болашақ" көшесі;
"Ленинградская" көшесі "Тың" көшесі;
"Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
"Садовая" көшесі "Бірлік" көшесі;
"Целинная" көшесі "Береке" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шолақсор ауылдық
округінің әкімі Х. Ахтанов

О переименовании некоторых улиц в селе Шолаксор Шолаксорского сельского округа Актогайского района
Решение акима Шолаксорского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 29 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2018 года № 6145
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Шолаксор Шолаксорского сельского округа Актогайского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Шолаксорского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Шолаксор Шолаксорского сельского округа Актогайского района:
улицу "Целинная" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Космонавтов" на улицу "Ғарышкер";
улицу "Советская" на улицу "Достық";
улицу "8 марта" на улицу "Болашақ";
улицу "Ленинградская" на улицу "Тың";
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Садовая" на улицу "Бірлік";
улицу "Целинная" на улицу "Береке".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шолаксорского
сельского округа Х. Ахтанов