Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 138/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 169/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 5969 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 138/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 05 қаңтарда № 5780 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде, 2018 жылы 17 қаңтарда және 20 қаңтарда "Баянтау" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"231822" деген сандар "398537" деген сандармен ауыстырылсын;
"986" деген сандар "18256" деген сандармен ауыстырылсын;
"196854" деген сандар "346299" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "231822" деген сандар "398537" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"180613" деген сандар "220636" деген сандармен ауыстырылсын;
"897" деген сандар "1342" деген сандармен ауыстырылсын;
"148660" деген сандар "188238" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "180613" деген сандар "220636" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 138/22 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23 апреля 2018 года № 169/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 мая 2018 года № 5969. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 138/22 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 января 2018 года за № 5780, опубликованное 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 17 января и 20 января 2018 года в районных газетах "Баянтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "231822" заменить цифрами "398537";
цифры "986" заменить цифрами "18256";
цифры "196854" заменить цифрами "346299";
в подпункте 2) цифры "231822" заменить цифрами "398537";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "180613" заменить цифрами "220636";
цифры "897" заменить цифрами "1342";
цифры "148660" заменить цифрами "188238";
в подпункте 2) цифры "180613" заменить цифрами "220636";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально - экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.