Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 шілдедегі № 183/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 шілдеде № 6025 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 5773 болып тіркелген, 2018 жылы 6 қаңтарда және 9 қаңтарда "Баянтау" аудандық газеттерінде, 2018 жылғы 10 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"9512323" деген сандар "10331481" деген сандармен ауыстырылсын;
"1136865" деген сандар "1201865" деген сандармен ауыстырылсын;
"8357566" деген сандар "9111724" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9538444" деген сандар "10357602" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 04 шілдедегі
№183/31 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 4 июля 2018 года № 183/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2018 года № 6025
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2017 года за № 5773, опубликованное 6 января и 9 января 2018 года в районных газетах "Баянтау", 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9512323" заменить цифрами "10331481";
цифры "1136865" заменить цифрами "1201865";
цифры "8357566" заменить цифрами "9111724";
в подпункте 2) цифры "9538444" заменить цифрами "10357602".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 04 июля 2018 года № 183/31
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата

113169
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
113169
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
211203
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
211203
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24445
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
57254
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3688
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11291
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
508
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78258
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35759
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
306460
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
26920
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25430
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25430
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1490
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1490
2
Әлеуметтiк көмек
251732
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
251732
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102611
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10262
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2934
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47708
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
815
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25977
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22685
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38740
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27808
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27808
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

113169
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
113169
9
Прочие услуги в области образования
211203
464
Отдел образования района (города областного значения)
211203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24445
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
57254
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3688
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11291
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
508
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78258
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
35759
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
306460
1
Социальное обеспечение
26920
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25430
005
Государственная адресная социальная помощь
25430
464
Отдел образования района (города областного значения)
1490
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1490
2
Социальная помощь
251732
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
251732
002
Программа занятости
102611
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством РК
10262
006
Оказание жилищной помощи
2934
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47708
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
815
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25977
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22685
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38740
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27808
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения