Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 шілдедегі № 183/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 шілдеде № 6025 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 130/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 5773 болып тіркелген, 2018 жылы 6 қаңтарда және 9 қаңтарда "Баянтау" аудандық газеттерінде, 2018 жылғы 10 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақшада:
"9512323" деген сандар "10331481" деген сандармен ауыстырылсын;
"1136865" деген сандар "1201865" деген сандармен ауыстырылсын;
"8357566" деген сандар "9111724" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9538444" деген сандар "10357602" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 04 шілдедегі
№183/31 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 4 июля 2018 года № 183/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 июля 2018 года № 6025. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 130/21 "О Баянаульском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2017 года за № 5773, опубликованное 6 января и 9 января 2018 года в районных газетах "Баянтау", 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9512323" заменить цифрами "10331481";
цифры "1136865" заменить цифрами "1201865";
цифры "8357566" заменить цифрами "9111724";
в подпункте 2) цифры "9538444" заменить цифрами "10357602".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 04 июля 2018 года № 183/31
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата