Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 138/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 217/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6160 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы" № 138/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5780 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"398537" деген сандар "486302" деген сандармен ауыстырылсын;
"33982" деген сандар "26750" деген сандармен ауыстырылсын;
"346299" деген сандар "441296" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "398537" деген сандар "486302" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"220636" деген сандар "226856" деген сандармен ауыстырылсын;
"31056" деген сандар "30975" деген сандармен ауыстырылсын;
"1342" деген сандар "1423" деген сандармен ауыстырылсын;
"188238" деген сандар "194458" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "220636" деген сандар "226856" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 138/22 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 13 декабря 2018 года № 217/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2018 года № 6160. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 138/22 "О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5780, опубликованное 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "398537" заменить цифрами "486302";
цифры "33982" заменить цифрами "26750";
цифры "346299" заменить цифрами "441296";
в подпункте 2) цифры "398537" заменить цифрами "486302";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "220636" заменить цифрами "226856";
цифры "31056" заменить цифрами "30975";
цифры "1342" заменить цифрами "1423";
цифры "188238" заменить цифрами "194458";
в подпункте 2) цифры "220636" заменить цифрами "226856";
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.