Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы" № 186/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 243/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 6057 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы" № 186/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 5 каңтарда № 5782 болып тіркелген, 2018 жылы 12 қаңтарда "Родные просторы", 2018 жылы 13 қаңтарда "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"380664" сандары "375803" сандарымен ауыстырылсын;
"29167" сандары "31740" сандарымен ауыстырылсын;
"616" сандары "2411" сандарымен ауыстырылсын;
"350881" сандары "341652" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "380664" сандары "375803" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы В. Неупокоев
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының (VI сайланған
ХХХIX (кезекті) сессиясы)
2018 жылғы 13 тамыздағы
№ 243/6 шешіміне
қосымша
Железин аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XXXI (кезектен тыс) сессиясы)
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 186/6 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Железин селолық округінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 186/6 "О бюджете Железинского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 августа 2018 года № 243/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 сентября 2018 года № 6057. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 186/6 "О бюджете Железинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 января 2018 года № 5782, опубликованное в газетах "Родные просторы" 12 января 2018 года, "Туған өлке" 13 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "380664" заменить цифрами "375803";
цифры "29167" заменить цифрами "31740";
цифры "616" заменить цифрами "2411";
цифры "350881" заменить цифрами "341652";
в подпункте 2) цифры "380664" заменить цифрами "375803";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата В. Неупокоев
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата (XXXIX
(очередная) сессия VI созыв)
от 13 августа 2018 года № 243/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата (XXXI
(внеочередная) сессия VI созыв)
от 28 декабря 2017 года № 186/6
Бюджет Железинского сельского округа на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5