Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 174/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 255/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қыркүйекте № 6064 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 174/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5760 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Родные просторы", 2018 жылғы 6 қаңтарда "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4890664" сандары "5289036" сандарымен ауыстырылсын;
"628225" сандары "644466" сандарымен ауыстырылсын;
"3107" сандары "3277" сандарымен ауыстырылсын;
"2268" сандары "4357" сандарымен ауыстырылсын;
"4257064" сандары "4636936" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4920964" сандары "5319336" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы В. Неупокоев
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2018 жылғы 05
қыркүйектегі № 255/6 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2017
жылғы 22 желтоқсандағы
№ 174/6 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 174/6 "О Железинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 5 сентября 2018 года № 255/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 сентября 2018 года № 6064. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 174/6 "О Железинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5760, опубликованное в газетах "Родные просторы" 5 января 2018 года, "Туған өлке" 6 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4890664" заменить цифрами "5289036";
цифры "628225" заменить цифрами "644466";
цифры "3107" заменить цифрами "3277";
цифры "2268" заменить цифрами "4357";
цифры "4257064" заменить цифрами "4636936";
в подпункте 2) цифры "4920964" заменить цифрами "5319336";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата В. Неупокоев
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата от 05
сентября 2018 года № 255/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 174/6
Районный бюджет на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5