2019 - 2021 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 310/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6224 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Железин аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 477 979 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 832 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 447 152 мың теңге;
2) шығындар – 481 519 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
қаржылық активтерін сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 540;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 540.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 20.06.2019 № 351/6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.12.2019 № 393/6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2019 жылға берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 159 421 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Железинского сельского округа на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 310/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6224. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 477 979 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29 995 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 832 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 447 152 тысяч тенге;
2) затраты – 481 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
приобретение финансовых активов - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 540;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 540.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Железинского района Павлодарской области от 20.06.2019 № 351/6 (вводится в действие с 01.01.2019); от 03.12.2019 № 393/6 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить объем бюджетных субвенции на 2019 год, передаваемой из районного бюджета в сумме 159 421 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа на 2019 год, согласно приложению 4.

4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

4. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданским служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Тлебалдина
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 28 желтоқсандағы
№ 310/6 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Железин селолық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Тлебалдина
Секретарь районного Маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года № 310/6
Бюджет Железинского сельского округа на 2019 год
(с изменениями)