Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ертіс аудандық 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 97-20-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 133-28-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 шілдеде № 6030 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ертіс аудандық 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 97-20-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5775 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"5 058 550" сандары "5 133 534" сандарымен ауыстырылсын;
"4 558 392" сандары "4 633 376" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5 070 422" сандары "5 145 406" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 97-20-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 10 июля 2018 года № 133-28-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июля 2018 года № 6030. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 97-20-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5775, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "5 058 550" заменить цифрами "5 133 534";
цифры "4 558 392" заменить цифрами "4 633 376";
в подпункте 2)
цифры "5 070 422" заменить цифрами "5 145 406";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4 787
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
183 174
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
96 227
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 075
006
Тұрғын үй көмегі
364
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 458
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
477
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 422
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 901
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 162
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 158
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
679
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 447
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 878
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 009 207
1
Тұрғын үй шаруашылығы
127 670
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 066
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
11 066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 140
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
650
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2 490
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
113 464
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 916
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
108 548
2
Коммуналдық шаруашылық
866 452
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

4 787
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
183 174
002
Программа занятости
96 227
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 075
006
Оказание жилищной помощи
364
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 458
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
477
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 422
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 250
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 901
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 162
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 158
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
679
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 447
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 878
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 009 207
1
Жилищное хозяйство
127 670
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 066
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 140
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
650
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2 490
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
113 464
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 916
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
108 548
2
Коммунальное хозяйство
866 452
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

17 483
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 483
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
36 070
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 937
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19 211
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
672
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
91 795
1
Ауыл шаруашылығы
66 895
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
66 895
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 155
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
010
Ауылшаруашылығы жануарларын сәйкес тендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 800
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50 776
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 664
6
Жер қатынастары
15 656
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 656
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 297
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 359
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 244
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 244
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9 244
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 633
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 633
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 633
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 490
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

17483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 483
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
36070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 937
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19 211
006
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
672
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
91 795
1
Сельское хозяйство
66 895
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
66 895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 155
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 800
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50 776
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 664
6
Земельные отношения
15 656
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 656
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 297
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 359
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 244
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 244
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 244
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 633
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 633
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 633
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 490
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов