Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Качир ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жөніндегі Ережені бекіту туралы" № 100/3 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 68/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 5895 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Качир ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жөніндегі Ережені бекіту туралы" № 100/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4464 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 28 мамырдағы "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Качир ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Ыбыраеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Качирского района от 27 апреля 2015 года № 100/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта Качирского района"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 26 февраля 2018 года № 68/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 марта 2018 года № 5895
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 27 апреля 2015 года № 100/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4464, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 27 мая 2015 года, газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" 28 мая 2015 года).
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Качирского района Ибраеву Р.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Шугаев