Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Качир аудандық бюджеті туралы" № 1/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 6/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 6087 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Качир аудандық бюджеті туралы" № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5758 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыпта және барлық мәтін бойынша "Качир аудандық бюджеті туралы", "Качир аудандық мәслихаты", "Качир аудандық мәслихатының" деген сөздер "Тереңкөл аудандық бюджеті туралы", "Тереңкөл аудандық мәслихаты", "Тереңкөл аудандық мәслихатының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"6 466 702" деген сандар "6 446 562" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 886 737" деген сандар "5 866 597" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "6 489 430 " деген сандар "6 469 290" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"56 692" деген сандар "52 249" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 500" деген сандар "6 697" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта "11 599" деген сандар "7 799" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 1/22 "О Качирском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 сентября 2018 года № 6/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 октября 2018 года № 6087. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 1/22 "О Качирском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5758, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту слова "О Качирском районном бюджете", "Качирский районный маслихат", "Качирского районного маслихата" заменить словами "О бюджете района Тереңкөл", "маслихат района Тереңкөл", "маслихата района Тереңкөл";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 466 702" заменить цифрами "6 446 562";
цифры "5 886 737" заменить цифрами "5 866 597";
в подпункте 2) цифры "6 489 430" заменить цифрами "6 469 290";
в пункте 4:
цифры "56 692" заменить цифрами "52 249";
цифры "7 500" заменить цифрами "6 697";
в пункте 8 цифры "11 599" заменить цифрами "7 799";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.