Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 144/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 5941 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5763 тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
2) тармақшада "3411458" сандары "3455907" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-52492" сандары "-96941" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "52492" сандары "96941" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1238 мың теңге бюджеттің төртінші деңгейін қолдау шеңберінде мектеп жасына дейінгі ұйымдарын материалды–техникалық жарақтандыруға.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 – 2020 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 марта 2018 года № 144/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 апреля 2018 года № 5941
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5763, опубликованное 3 января 2018 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "3411458" заменить цифрами "3455907";
в подпункте 5) цифры "- 52492" заменить цифрами "-96941";
в подпункте 6) цифры "52492" заменить цифрами "96941";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"на материально–техническое оснащение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения в рамках поддержки четвертого уровня бюджета 1238 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.