Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Май ауданында жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2018 жылға арналған жоспарды бекіту туралы" № 2/23 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 1/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 6065 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Май ауданында жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2018 жылға арналған жоспарды бекіту туралы" № 2/23 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5800 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Май аудандық мәслихатының аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Сембин
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов

О признании утратившим силу решения Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 2/23 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Майском районе на 2018 год"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 23 августа 2018 года № 1/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 сентября 2018 года № 6065
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Қазахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 2/23 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Майском районе на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5800, опубликованное 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Майского районного маслихата по аграрным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Сембин
Секретарь районного маслихата Г. Арынов