Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 1/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қарашада № 6104 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5767 болып тіркелген, 2018 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 1/23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3416264" деген сандар "3431148" деген сандармен ауыстырылсын;
"504134" деген сандар "507751" деген сандармен ауыстырылсын;
"4680" деген сандар "13768" деген сандармен ауыстырылсын;
"3000" деген сандар "3769" деген сандармен ауыстырылсын;
"2904450" деген сандар "2905860" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3439888" деген сандар "3454772" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"32178" деген сандар "32653" деген сандармен ауыстырылсын;
"54113" деген сандар "54588" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-55802" деген сандар "-56277" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "55802" деген сандар "56277" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ алып тасталсын;
5-тармақта:
бірінші абзацтағы "30493" деген сандар "30204" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "5314" деген сандар "7179" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2566" деген сандар "8282" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Қ. Сембин
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Т. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 37 кезекті

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 9 ноября 2018 года № 1/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 ноября 2018 года № 6104
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5767, опубликованное 09 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3416264" заменить цифрами "3431148";
цифры "504134" заменить цифрами "507751";
цифры "4680" заменить цифрами "13768";
цифры "3000" заменить цифрами "3769";
цифры "2904450" заменить цифрами "2905860";
в подпункте 2) цифры "3439888" заменить цифрами "3454772";
в подпункте 3):
цифры "32178" заменить цифрами "32653";
цифры "54113" заменить цифрами "54588";
в подпункте 5) цифры "-55802" заменить цифрами "-56277";
в подпункте 6) цифры "55802" заменить цифрами "56277";
пункт 3 исключить;
в пункте 5:
в абзаце первом цифры "30493" заменить цифрами "30204";
в абзаце третьем цифры "5314" заменить цифрами "7179";
в абзаце четвертом цифры "2566" заменить цифрами "8282";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ж. К. Сембин
Секретарь районного маслихата Г. Т. Арынов
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (37 очередная
сессия, 6 созыв) № 1/37