Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 5/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 6186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5767 болып тіркелген, 2018 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3431148" деген сандар "3408973" деген сандармен ауыстырылсын;
"13768" деген сандар "13765" деген сандармен ауыстырылсын;
"2905860" деген сандар "2883688" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3454772" деген сандар "3432597" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 21 декабря 2018 года № 5/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2018 года № 6186
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5767, опубликованное 09 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3431148" заменить цифрами "3408973";
цифры "13768" заменить цифрами "13765";
цифры "2905860" заменить цифрами "2883688";
в подпункте 2) цифры "3454772" заменить цифрами "3432597";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.