Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 30/166 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 5942 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5757 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"4 423 141" деген сандар "4 624 765" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 734 424" деген сандар "3 936 048" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4 423 141" деген сандар "4 673 020" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"12 427" деген сандар "12 831" деген сандармен ауыстырылсын;
"36 075" деген сандар "36 479" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-12 427" деген сандар "-61 086" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "12 427" деген сандар "61 086" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармағында:
"149 254" деген сандар "146 056" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2 800 мың теңге - Черноярка ауылдық округінің ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарына".
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2018 жылғы 27
наурыздағы № 30/166 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27 марта 2018 года № 30/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 апреля 2018 года № 5942. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5757, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 423 141" заменить цифрами "4 624 765";
цифры "3 734 424" заменить цифрами "3 936 048";
в подпункте 2) цифры "4 423 141" заменить цифрами "4 673 020";
в подпункте 3):
цифры "12 427" заменить цифрами "12 831";
цифры "36 075" заменить цифрами "36 479";
в подпункте 5) цифры "-12 427" заменить цифрами "-61 086";
в подпункте 6) цифры "12 427" заменить цифрами "61 086";
в пункте 10:
цифры "149 254" заменить цифрами "146 056";
дополнить абзацем следующего содержания:
"2 800 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера Черноярского сельского округа".
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 27 марта 2018 года № 30/166
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Шақат ауылдық округi әкімінің аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно- досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Аппарат акима Шакатского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне