Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 39/197 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қазанда № 6075 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5757 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 298 701" сандары "5 305 655" сандарымен ауыстырылсын;
"25 153" сандары "35 838" сандарымен ауыстырылсын;
"4 579 078" сандары "4 575 347" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5 347 025" сандары "5 353 979" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"40 450" сандары "42 454" сандарымен ауыстырылсын;
"71 463" сандары "71 713" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Қалышбеков
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 28 қыркүйектегі
№ 39/197 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2017 жылғы 21

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 28 сентября 2018 года № 39/197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 октября 2018 года № 6075
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5757, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 298 701" заменить цифрами "5 305 655";
цифры "25 153" заменить цифрами "35 838";
цифры "4 579 078" заменить цифрами "4 575 347";
в подпункте 2) цифры "5 347 025" заменить цифрами "5 353 979";
в пункте 10:
цифры "40 450" заменить цифрами "42 454";
цифры "71 463" заменить цифрами "71 713";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Калышбеков
Секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от 28
сентября 2018 года № 39/197
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от 21
декабря 2017 года № 25/136
"О Павлодарском районном