Успен ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы "Кеткен аудандық мәслихат депутатының орнына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" № 290/8 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 6/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 5833 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы "Кеткен аудандық мәслихат депутатының орнына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" № 290/8 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2010 жылдың 22 қыркүйекте Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында № 12-12-96 тіркелген, 2010 жылғы 09 қазандағы "Сельские будни" аудандық газетінде № 41 жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Саламацкий

О признании утратившим силу постановление акимата Успенского района от 23 августа 2010 года № 290/8 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 10 января 2018 года № 6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2018 года № 5833
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Успенского района от 23 августа 2010 года № 290/8 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего" (зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 22 сентября 2010 года за № 12-12-96, опубликованное от 9 октября 2010 года в районной газете "Сельские будни" за № 41).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Саламацкий