Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы № 174/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 6110 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 желтоқсандағы "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 127 141" сандары "4 244 213" сандарымен ауыстырылсын;
"332 480" сандары "336 993" сандарымен ауыстырылсын;
"3 273" сандары "14 068" сандарымен ауыстырылсын;
"2 863" сандары "3 388" сандарымен ауыстырылсын;
"3 788 525" сандары "3 889 824" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 174 875" сандары "4 291 946,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"58 868" сандары "58 868,3" сандарымен ауыстырылсын;
"72 303" сандары "72 303,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-106 602" сандары "-106 602,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "106 602" сандары "106 602,2" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 октября 2018 года № 174/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2018 года № 6110
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759, опубликованное 30 декабря 2017 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 127 141" заменить цифрами "4 244 213";
цифры "332 480" заменить цифрами "336 933";
цифры "3 273" заменить цифрами "14 068";
цифры "2 863" заменить цифрами "3 388";
цифры "3 788 525" заменить цифрами "3 889 824";
в подпункте 2) цифры "4 174 875" заменить цифрами "4 291 946,9";
в подпункте 3):
цифры "58 868" заменить цифрами "58 868,3";
цифры "72 303" заменить цифрами "72 303,3";
в подпункте 5) цифры "-106 602" заменить цифрами "-106 602,2";
в подпункте 6) цифры "106 602" заменить цифрами "106 602,2";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.