Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 184/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6156 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 105/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 желтоқсанда "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 244 213" сандары "4 811 527" сандарымен ауыстырылсын;
"3 889 824" сандары "4 457 138" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 291 946,9" сандары "4 859 260,9" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшада "1 045 653" сандары "1 857 899" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "372 128" сандары "419 886" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада "79 114" сандары "74 193" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 750" сандары "3 349" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта "6 600" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 12 декабря 2018 года № 184/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2018 года № 6156. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/23 "Об Успенском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759, опубликованное 30 декабря 2017 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 244 213" заменить цифрами "4 811 527";
цифры "3 889 824" заменить цифрами "4 457 138";
в подпункте 2) цифры "4 291 946,9" заменить цифрами "4 859 260,9";
в пункте 2:
в подпункте 2) цифры "1 045 653" заменить цифрами "1 857 899";
в подпункте 3) цифры "372 128" заменить цифрами "419 886";
в пункте 4:
в подпункте 1) цифры "79 114" заменить цифрами "74 193";
в подпункте 2) цифры "3 750" заменить цифрами "3 349";
в пункте 8 цифры "6 600" заменить цифрами "50";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.