Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 2/149 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 1473 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 3 тармағының 7-1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2018 год
Постановление акимата города Алматы от 13 апреля 2018 года № 2/149. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 апреля 2018 года № 1473. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2018 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi тиiстi бiлiм беру ұйымдарының шығындарын өтеудi 2018 жылға бекiтiлген қаржыландыру жоспарлары шегiнде жүзеге асырсын.
3. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде ресми жариялауды қамтамасыз етсiн.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2018 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных планов финансирования на 2018 год.
3. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и на интернет ресурсе акимата города Алматы, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "13" сәуірдегі
№ 2/149 қаулысына
қосымша
Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2018 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы
Контингент (адам саны)
Жылдық мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Ата-ананың бiр тәрбиеленушiге айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
постановлению акимата
города Алматы
от 13 апреля 2018 года № 2/149
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях
города Алматы на 2018 год
Наименование дошкольной организации
Контингент (количество детей)
Размер государственного образовательного заказа в год (тенге)
Размер родительской платы на одного ребенка в месяц (тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" Управления образования города Алматы