2018-2022 жылдарға техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 3/410 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қазанда № 1500 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығын басшылыққа алып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшыларына сәйкес, 2018-2022 жылдарға техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 3/410
қаулысына 1-қосымша
2018 -2022 жылдарға техникалық және кәсіптік білімді мамандарды
даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтардың коды мен атауы
2018-2022 жылдарға
Барлық оқушылар
соның ішінде
9 сынып базасында (оқу тілі)
11 сынып базасында (оқу тілі)
1.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
1225000 - Ет және ет өнімдерінің өндірісі
1226000 - Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2018-2022 годы
Постановление акимата города Алматы от 7 сентября 2018 года № 3/410. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 3 октября 2018 года № 1500. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", руководствуясь приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2018-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению
акимата города Алматы
от 7 сентября 2018 года № 3/410
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с
техническим и профессиональным образованием на 2018-2022 годы
Наименование учебного заведения
Код и название специальностей
на 2018-2022 годы
всего учащихся
в том числе
на базе 9 классов (язык обучения)
на базе 11 классов (язык обучения)
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы
0508000 - Организация питания
1225000 - Производство мяса и мясных продуктов
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания

100
25
50
50 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
175
75 (қазақша)
100 (орысша)
2.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сән және дизайн колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік косметика
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
100
50
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)

100
25
50
50 (казахский)
50 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
175
75 (казахский)
100 (русский)
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж моды и дизайна" Управления образования города Алматы
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
0506000 - Парикмахерское искусство декоративная косметика
0508000 - Организация питания
100
50
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)

200
75 (қазақша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
3.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану
1414000 - Жиһаз өндірісі
1119000 - Тоңазытқыш-компрессор машиналары және қондырғылары
1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
0512000 - Маркетинг (салалар бойынша)
0518000 – Есеп және аудит
1114000 - Дәнекерлеу ісі
25
75
25
100
25
25
25
25(қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
25(орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
300
100 (қазақша)
150 (орысша)
50 (қазақша)
4.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы полиграфия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1227000 - Полиграфия өндірісі
325
150 (қазақша)
50 (орысша)
100 (қазақша)
25 (орысша)
325
150 (қазақша)
50 (орысша)
100 (қазақша)
25 (орысша)
5.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы автомеханика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
125
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
125
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
6.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану
0413000 - Сәндік-қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері
1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1114000 - Дәнекерлеу ісі
50
25
75
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
75 (қазақша)
200
75 (қазақша)
50 (орысша)
75 (қазақша)
7.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технологиялар және флористика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
1503000 - Өсімдік шаруашылығы
1401000 - Ғимараттар мен құрылғыларды салу және пайдалану
0509000 - Аяқ киім ісі
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
25
70
50
31
9
75
25 (қазақша)
10 (қазақша)
10 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
11 (қазақша)
20 (орысша)
9 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)

200
75 (казахский)
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский многопрофильный колледж" Управления образования города Алматы
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1414000 - Мебельное производство (по видам)
1119000 - Холодильно-компрессорные машины и установки
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
0512000 - Маркетинг (по отраслям)
0518000 - Учет и аудит
1114000 - Сварочное дело
25
75
25
100
25
25
25
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
50 (русский)
25 (русский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
300
100 (казахский)
150 (русский)
50 (казахский)
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж полиграфии" Управления образования города Алматы
1227000 - Печатное производство
325
150 (казахский)
50 (русский)
100 (казахский)
25 (русский)
325
150 (казахский)
50 (русский)
100 (казахский)
25 (русский)
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский автомеханический колледж" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автомобильного транспорта
125
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
125
75 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж строительства и народных промыслов" Управления образования города Алматы
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
0413000 - Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1114000 - Сварочное дело
50
25
75
50
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
75 (казахский)
200
75 (казахский)
50 (русский)
75 (казахский)
7.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж технологий и флористики" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1503000 - Растениеводство
1401000 - Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
0509000 - Обувное дело
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
25
70
50
31
9
75
25 (казахский)
10 (казахский)
10 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
11 (казахский)
20 (русский)
9 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)

200
125 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
16.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
1310000 - Көліктік адиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану (көлік түрлері бойынша)
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1202000 - Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша)

200
125 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
16.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж новых технологий" Управления образования города Алматы
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
1310000 - Техническая эксплуатация транспортного радиоэлектронного оборудования (по видам транспорта)
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)

100
50
50
50
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
250
100 (қазақша)
125 (орысша)
25 (қазақша)
17.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1014000 - Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер (қолдану салалары бойынша)
1013000 - Механикалық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өнеркәсіптегі автоматика
1308000 - Автоматтандырылған байланыс жүйесін пайдалану
25

100
50
50
50
25 (казахский)
50 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
250
100 (казахский)
125 (русский)
25 (казахский)
17.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы
1014000 - Технология машиностроения (по видам)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение
(по видам)
1306000 - Радиоэлектроника и связь (по видам)
1305000 - Информационные системы (по областям применения)
1013000 - Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности
1308000 - Эксплуатация автоматизированных систем связи
25

200
150 (қазақша)
50 (орысша)
22.
"Медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0302000 - Медбикелік іс
0301000 - Емдеу ісі
0305000 - Лабораториялық диагностика
150
50
25
50 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (орысша)
50 (қазақша)
225
75 (қазақша)
25 (орысша)
100 (қазақша)
25 (орысша)
23.
"Алматы технико-экономикалық қатынас жолдары колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0904000 - Темір жол электротехникалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
1108000 - Теміржол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлер бойынша)
1203000 - Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару
1303000 - Теміржол көлігіндегі автоматика, телемеханика және қозғалысты басқару
1409000 - Теміржол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
25
50
75
75
25
50
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
50 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
300
175 (қазақша)
50 (орысша)
75 (қазақша)
24.
"Еуразия технологиялық колледжі" мекемесі
1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
0911000 - Электрлік және электромеханикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
0515000 - Менеджмент
50
25
75
50
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)
25 (қазақша)

200
150 (казахский)
50 (русский)
22.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Медицинский колледж"
0302000 - Сестринское дело
0301000 - Лечебное дело
0305000 - Лабораторная диагностика
150
50
25
50 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (русский)
50 (казахский)
225
75 (казахский)
25 (русский)
100 (казахский)
25 (русский)
23.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский технико-экономический колледж путей сообщения"
0904000 - Электроснабжение, эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт электротехнических систем железных дорог
1108000 - Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
1203000 - Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
1303000 - Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
1409000 - Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
25
50
75
75
25
50
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
50 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
300
175 (казахский)
50 (русский)
75 (казахский)
24.
Учреждение "Евразийский технологический колледж"
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
0911000 - Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение 0515000 - Менеджмент
50
25
75
50
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (русский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)
25 (казахский)