Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қарашада № 1511 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 11.04.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1029 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы № 52-53 "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы 1 мамырдағы № 51-52 "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің № 1 қосымшасында № 11, 13, 17, 21, 27, 29, 33, 34, 35, 482, 529 сайлау учаскелері орталықтарының мекен-жайлары, осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) аталған шешімнің № 1 қосымшасында № 11, 13, 17, 19, 21, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 482, 486, 487, 526, 527, 528, 529, 531, 545, 550 сайлау учаскелерінің шекаралары, осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Алатау ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Карсакбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Рыспаев
Алматы қаласы
Алатау ауданы әкімінің
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 2 шешіміне № 1 қосымша
№ 11 Сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 21 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 ноября 2018 года № 1511. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года за № 1029, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 1 мая 2014 года за № 52-53 и "Вечерний Алматы" от 1 мая 2014 года за № 51-52) следующие изменения:
1) в приложении № 1 к указанному решению адреса центров избирательных участков № 11, 13, 17, 21, 27, 29, 33, 34, 35, 482, 529 изложить в новой редакции, согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) приложении № 1 к указанному решению границы избирательных участков № 11, 13, 17, 19, 21, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 482, 486, 487, 526, 527, 528, 529, 531, 545, 550 изложить в новой редакции согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Аппарату акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района Б. Карсакбаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Рыспаев
Приложение № 1
к решению акима
Алатауского района
от 21 ноября 2018 года № 2
Избирательный участок № 11

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Қ.Шәріпов көшесі, 38, "№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 254-79-93
№ 13 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, М.Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 298-20-63
№ 17 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Черемушки көшесі, 1, "№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 299-43-11
№ 21 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, М.Өтемісұлы көшесі, 109, "№ 169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 263-75-52
№ 27 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Қ.Шәріпов көшесі, 38, "№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-42-44
№ 29 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көкқайнар ықшамауданы, Әзірбайжан Мәмбетов көшесі, 213, "Атамұра" демалыс орталығы , телефон: 239-27-16
№ 33 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жаңқожа батыр көшесі, 202, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 271-89-19
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жаңқожа батыр көшесі, 191, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 271-89-73
№ 35 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, М.Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 248-41-47
№ 482 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, М.Өтемісұлы көшесі, 73, "Олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі", телефон: 248-68-74
№ 529 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Б.Шуланов көшесі, 159, "Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты", телефон: 254-78-83
Алатау ауданы әкімінің
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 2 шешіміне № 2 қосымша
№ 11 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Қ.Шәріпов көшесі,
38, "№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-79-93
Шекарасы: Райымбек даңғылынан бастап солтүстік бағытта Б.Момышұлы көшесімен батысқа қарай Беделбай көшесіне дейін, Беделбай көшесінен Талдыарал көшесіне дейін, ары қарай шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесімен Б.Шуланов көшесінің қиылысына дейін. Б.Шуланов көшесінен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Н.Мұқаев көшесіне дейін. Н.Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта Н.Бичурин көшесіне дейін. Н.Бичурин көшесінен солтүстік бағытта Сухэ-Батор көшесіне дейін. Сухэ-Батор көшесімен шығыс бағытта Қ.Шәріпов көшесіне дейін. Қ.Шәріпов көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан шығыс бағытта Саин көшесіне дейін. Саин көшесінен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылынан батыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица К. Шарипова, 38 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 154", телефон: 254-79-93
Избирательный участок № 13
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица М.Ауэзова, 48 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156". Телефон: 298-20-63
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Черемушки,1 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 164", телефон: 299-43-11
Избирательный участок № 21
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица М.Өтемісұлы, 109 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 169", телефон: 263-75-52
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица К.Шарипова, 38 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 154", телефон: 247-42-44
Избирательный участок № 29
Центр: город Алматы, микрорайон Коккайнар, улица Азербайжан Мамбетов, 213, центр досуга "Атамура", телефон: 239-27-16
Избирательный участок № 33
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26", телефон: 271-89-19
Избирательный участок № 34
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 191, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 22", телефон: 271-89-73
Избирательный участок № 35
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица М.Ауэзова, 48 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156", телефон: 248-41-47
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица М.Өтемісұлы, 73 "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва", телефон: 248-68-74
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Б.Чуланова, 159 "Центральный государственный архив города Алматы", телефон: 254-78-83
Приложение № 2
к решению акима
Алатауского района
от 21 ноября 2018 года № 2
Избирательный участок № 11 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица К. Шарипова, 38
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 154", телефон: 254-79-93
Границы: От проспекта Райымбека в северном направлении по улице Б.Момышулы в западном направлении до улицы Беделбай, от улицы Беделбай до улицы Талдыарал в восточном направлении до улицы Б.Момышулы угол улицы Б.Чуланова. От улицы Б.Чуланова в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Н.Мукаева. По улице Н.Мукаева в северном направлении до улицы Н.Бичурина. От улицы Н.Бичурина в северном направлении до улицы Сухэ-Батора. От улицы Сухэ-Батора в восточном направлении до улицы К.Шарипова. От улицы К.Шарипова в южном направлении до проспекта Рыскулова. От проспекта Рыскулова в восточном направлении до улицы Саина. От улицы Саина в южном направлении до проспекта Райымбека. От проспекта Райымбека в западном направлении до улицы Б.Момышулы.

№ 13 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, М.Әуезов көшесі, 48,
"№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 298-20-63
Шекарасы: Жанайдар Сәдуақасов көшесіндегі № 51 үйден солтүстік бағытта № 91 үйге дейін. Ары қарай батыс бағытта тар көшемен Тереңқара өзеніне дейін. Батыс шекарасы Тереңқара өзенінің аңғарымен мұсылмандар бейітіне дейін. Мұсылмандар бейітінің жанымен габионға дейін. Ары қарай шекара габионмен солтүстік бағытта Қарасу ықшамауданындағы № 5-ші көшеге дейін, ары қарай бала бақшадан солтүстік бағытта Мойылды көшесіне дейін. Солтүстік шекара Мойылды көшесімен шығыс бағытта Бағаналы Орда көшесіне дейін. Оңтүстік шекара Бағаналы Орда көшесімен батыс бағытта Олжабай көшесіне дейін, ары қарай Олжабай батыр көшесімен габионға дейін. Габионнан Рақымжан Тоқатаев көшесімен оңтүстік бағытта Шаған көшесіне дейін. Оңтүстік шекара Шаған көшесімен батыс бағытта Хасен Оралтай көшесіндегі № 118 үйге дейін, ары қарай Хасен Оралтай көшесіндегі № 107 үйге дейін, № 107 үйден батыс бағытта М.Әуезов көшесіндегі № 53А үйге дейін. Әуезов көшесіндегі № 53А үйден М.Әуезов көшесімен Шаған көшесіне дейін. Шаған көшесімен батыс бағытта Жанайдар Сәдуақасов кошесіндегі № 51 үйге дейін.
№ 17 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Черемушки көшесі, 1,
"№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 299-43-11
Шекарасы: Оңтүстік шекара Солтүстік айналым көшесімен солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін. Шығыс шекара Бурундайская көшесімен батыс бағытта Мичурин көшесіне дейін. Солтүстік шекара Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Школьная көшесіне дейін. Школьная көшесімен оңтүстік бағытта Құсайынұлы көшесіне дейін, Құсайынұлы көшесінен Заводская көшесіне дейін. Батыс шекара Заводская көшесімен Солтүстік айналым көшесінің қиылысына дейін.
№ 19 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8,
"№ 179 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 380-94-02
Шекарасы: Шығыс шекара Бурундайская көшесімен оңтүстік бағытта Мичурин көшесіне дейін. Оңтүстік шекара Мичурин көшесімен Школьная көшесіне дейін, Школьная көшесінен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Құсайынұлы көшесіне дейін, Құсайынұлы көшесінен оңтүстік бағытта Бағаналы Орда көшесіндегі № 36 үйге дейін (батыс жағы), Бағаналы Орда көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Мойылды көшесіне дейін, Мойылды көшесінен "Птицевод" бау-бақша серіктестігіндегі үйлерді қоса Бурундайская көшесіне дейін.
№ 21 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, М.Өтемісұлы көшесі, 109,
"№ 169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 263-75-52
Шекарасы: Ақын Сара көшесінен Наурыз көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Наурыз көшесіндегі № 26 үйге дейін, ары қарай шығыс бағытта М.Өтемісұлы көшесіне дейін, М.Өтемісұлы көшесінен шығыс бағытта Қарқара көшесіне дейін, Қарқара көшесінен Үлкен Алматы Каналы бойымен солтүстік батыс бағытта Орбұлақ көшесіне дейін, Орбұлақ көшесінен (батыс жағы) Марқакөл көшесіне дейін, Марқакөл көшесімен Кеңжайлау көшесінің қиылысына дейін, Кеңжайлау көшесімен батыс бағытта Малов көшесіне дейін, ары қарай оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Сырым батыр көшесіне дейін, Сырым батыр көшесімен Рахимов көшесіне дейін (шығыс жағы), Әулиеағаш көшесімен өзен арнасымен шығыс бағытта Акын Сара көшесіне дейін.

Избирательный участок № 13 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица М.Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 156". Телефон: 298-20-63
Границы: От дома № 51 улицы Жанайдар Сәдуақасов в северном направлении до дома № 91. Далее в западном направлении по переулку до русла реки Теренкара. Западная граница проходит по руслу реки Теренкара до мусульманского кладбища. Вдоль мусульманского кладбища до пересечения с габионом. Далее граница проходит по габиону в северном направлении до улицы № 5 микрорайона Карасу. Далее от детского сада в северном направлении до улицы Мойылды. Северная граница проходит по улице Мойылды в восточном направлении до улицы Бағаналы Орда. Южная граница проходит по улице Бағаналы Орда в западном направлении до улицы Олжабай батыр. Далее по улице Олжабай батыр до габиона. От габиона по улице Рақымжан Тоқатаев в южном направлении до улицы Шаган. Южная граница по улице Шаган в западном направлении до дома № 118 улицы Хасен Оралтай. Далее по улице Хасен Оралтай до дома № 107, от дома № 107 в западном направлении до дома № 53А улицы М.Ауэзова. От дома № 53А улицы М.Ауэзова до улицы Шаган. По улице Шаган в западном направлении до дома № 51 улицы Жанайдар Сәдуақасов.
Избирательный участок № 17 Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Черемушки,1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 164", телефон: 299-43-11
Границы: Южная граница проходит по улице Северное кольцо в северном направлении до улицы Бурундайская. Восточная граница по улице Бурундайская в западном направлении до улицы Мичурина. Северная граница по улице Мичурина в южном направлении до улицы Школьная, по улице Школьная в южном направлении до улицы Кусайынулы, от улицы Кусайынулы до улицы Заводская. Западная граница по улице Заводская до пересечения с улицей Северное кольцо.
Избирательный участок № 19 Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 179", телефон: 380-94-02
Границы: Восточная граница по улице Бурундайская в южном направлении до улицы Мичурина. Южная граница проходит по улице Мичурина до улицы Школьная, от улицы Школьная в восточном направлении (южная сторона) до улицы Кусайынулы, от улицы Кусайынулы в южном направлении до дома № 36 улицы Бағаналы Орда (западная сторона), от улицы Бағаналы Орда в западном направлении (северная сторона) до улицы Мойылды, от улицы Мойылды включая дома Садоводческого товарищества "Птицевод", далее до улицы Бурундайская.
Избирательный участок № 21 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица М.Өтемісұлы,
109 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 169", телефон: 263-75-52
Границы: От улицы Акын Сара по улице Наурыз в северном направлении (западная сторона) до дома № 26 по улице Наурыз, далее в восточном направлении до улицы М.Өтемісұлы, от улицы М.Өтемісұлы в восточном направлении до улицы Каркара, от улицы Каркара вдоль Большого Алматинского Канала на северо-запад до улицы Орбулак, по улице Орбулак (западная сторона) до улицы Маркаколь, по улице Маркаколь до пересечения с улицей Кенжайлау, от улицы Кенжайлау в западном направлении до улицы Малова, далее в южном направлении (восточная сторона) до улицы Сырым батыра, по улице Сырым батыра до улицы Рахимова (восточная сторона), по улице Әулиеағаш вдоль русла реки в восточном направлении до улицы Акын Сара.

№ 27 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Қ.Шәріпов көшесі, 38,
"№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-42-44
Шекарасы: Рысқұлов даңғылымен Қ.Шәріпов көшесінің қиылысынан солтүстік бағытта Әйгерім-1 ықшамауданының шекарасына дейін. Әйгерім-1 ықшамауданының шекарасынан Боралдай өзені арнасының бойымен оңтүстік бағытта Ж.Абдрашұлы көшесіне дейін, Ж.Абдрашұлы көшесінен оңтүстік бағытта Томанов көшесіне дейін. Томанов көшесінен оңтүстік бағытта Өтейбойдақ көшесіне дейін. Өтейбойдақ көшесінен оңтүстік бағытта А.Шәріпқанов көшесіне дейін. А.Шәріпқанов көшесінен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан батыс бағытта Қ.Шәріпов көшесіне дейін.
№ 29 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Көкқайнар ықшамауданы, Әзірбайжан Мәмбетов
көшесі, 213, "Атамұра" демалыс орталығы , телефон: 239-27-16
Шекарасы: Ақбастау көшесінен бастап Әзірбайжан Мәмбетов көшесімен Басарқобыз тар көшесіне дейін. Ары қарай Жангелдин көшесімен солтүстік бағытта Заречная көшесіне дейін, Заречная көшесінен Иманов көшесін қоса алғанда Үлкен Алматы Каналы арнасына дейін, Үлкен Алматы Каналы арнасынан шығыс бағытта Ақбастау көшесіне дейін.
№ 33 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жаңқожа батыр көшесі,
202, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 271-89-19
Шекарасы: Жангелдин көшесінен батыс бағытта Көкқайнар ықшамауданына дейін, Заречная тар көшесімен Боралдай өзені арнасына дейін, Боралдай өзені арнасымен шығыс бағытта Алтын сақа көшесіне дейін, Алтын сақа көшесінен шығыс бағытта габионға дейін, габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Д.Жарқынбаев көшесіне дейін. Д.Жарқынбаев көшесімен Боралдай өзені арнасының бойымен Жылысай көшесіне дейін. Ары қарай Жылысай көшесімен Жангелдин көшесіне дейін.
№ 34 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жаңқожа батыр көшесі,
191, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 271-89-73
Шекарасы: Батыс шекарасы Көкқайнар және Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекараларымен өтеді. Ары қарай Қарқара көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін. Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандары шекарасы бойымен шығыс бағытта Рахимов көшесіне дейін, Рахимов көшесімен Сырым батыр және Малова көшелерінің қиылысына дейін, Малова көшесімен Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Тойшыбек батыр көшесімен Рахимов көшесінің қиылысына дейін. Рахимов көшесіндегі № 174/1 үйінен Үлкен Алматы каналынан солтүстік бағытта Закарина көшесіне дейін, Закарина көшесімен (батыс жағы) Көкқайнар ықшамауданының шекарасына дейін.

Избирательный участок № 27 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица К.Шарипова, 38
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 154", телефон: 247-42-44
Границы: От проспекта Рыскулова угол улицы К.Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-1. От границы микрорайона Айгерим-1 вдоль русла реки Боралдай в южном направлении до улицы Ж.Абдрашулы. От улицы Ж.Абдрашулы в южном направлении до улицы Томанова. От улицы Томанова в южном направлении до улицы Отейбойдак. От улицы Отейбойдак в южном направлении до улицы А.Шарифканова. От улицы А.Шарифканова в южном направлении до проспекта Рыскулова. От проспекта Рыскулова в западном направлении до улицы К.Шарипова.
Избирательный участок № 29 Центр: город Алматы, микрорайон Коккайнар, улица Азербайжан Мамбетов,
213 центр досуга "Атамура", телефон: 239-27-16
Границы: От улицы Акбастау по улице Азербайжан Мамбетова до переулка Басаркобыз. Далее по улице Жангелдина в северном направлении до улицы Заречная, по улице Заречная, включая улицу Иманова до русла Большого Алматинского Канала, от русла Большого Алматинского Канала в восточном направлении до улицы Акбастау.
Избирательный участок № 33 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра,
202, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 26", телефон: 271-89-19
Границы: От улицы Жангелдина в западном направлении до микрорайона Коккайнар, по переулку улицы Заречная до русла реки Боралдай, по руслу реки Боралдай в восточном направлении до улицы Алтын сака, от улицы Алтын сака в восточном направлении до габиона, по габиону в южном направлении (западная сторона) до улицы Д.Жаркынбаева. По улице Д.Жаркынбаева вдоль русла реки Боралдай до улицы Жылысай, далее по улице Жылысай до улицы Жангелдина.
Избирательный участок № 34 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра,
191, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Городская поликлиника № 22", телефон: 271-89-73
Границы: Западная граница проходит по границе микрорайонов Коккайнар и Шанырак-2. Далее по улице Каркара в южном направлении до границы микрорайонов Шанырак-2 и Шанырак-1. Вдоль границы микрорайонов Шанырак-2 и Шанырак-1 в восточном направлении до улицы Рахимова, по улице Рахимова до пересечения улиц Сырым батыра и Малова, по улице Малова до улицы Тойшыбек батыра, по улице Тойшыбек батыра до переулка Рахимова. От дома № 174/1 улицы Рахимова до Большого Алматинского Канала в северном направлении до улицы Закарина, от улицы Закарина (западная сторона) до границы с микрорайоном Коккайнар.

№ 35 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, М.Әуезов көшесі, 48,
"№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-41-47
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесі мен Бекболат көшесі қиылысынан бастап солтүстік бағытта (батыс жағы) Бекболат көшесімен Новостройка көшесінің қиылысына дейін. Новостройка көшесімен солтүстік бағытта Рақымжан Тоқатаев көшесінің қиылысына дейін. Рақымжан Тоқатаев көшесінен солтүстік бағытта Хасен Оралтай көшесінің қиылысына дейін. Хасен Оралтай көшесінен (батыс жағы) М.Әуезов көшесіндегі № 53 А үйіне дейін. М.Әуезов көшесінен (шығыс жағы) Шаған көшесіне дейін, Шаған көшесінен Жанайдар Сәдуақасов көшесі бойымен батыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін, ары қарай шекара Тереңқара өзенінің бойымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен Бекболат көшесіне дейін.
№ 36 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент ықшамауданы, 19 "№ 181 Жалпы білім
беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 246-70-39
Шекарасы: Ақкент ықшамауданындағы № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
№ 37 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Суаткөл көшесі, 41,
"№ 178 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-78-86
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесінен Райымбек даңғылы қиылысынан (солтүстік жағы), батыс бағытта Б.Момышұлы көшесімен Беделбай көшесіне дейін, Беделбай көшесімен Талдыарал көшесіне дейін, ары қарай Талдыарал көшесімен Б.Момышұлы көшесіне дейін. Б.Момышұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Қазтуған жырау көшесіне дейін. Қазтуған жырау көшесімен Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Райымбек даңғылымен атауы жоқ көшенің қиылысына дейін.
№ 482 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, М.Өтемісұлы көшесі,
73, "Олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған
мектеп-интернат-колледжі", телефон: 248-68-74
Шекарасы: Шығыс шекарасы Жас қазақ көшесімен Үлкен Алматы өзені арнасы қиылысына дейін. Үлкен Алматы өзені арнасының бойымен Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен М.Өтемісұлы көшесіне дейін, ары қарай атауы жоқ көшесімен Наурыз көшесіне дейін. Наурыз көшесімен Ақын Сара көшесінің қиылысына дейін. Ары қарай Сарыжаз көшесімен. Сарыжаз көшесінен габионға дейін. Ары қарай, габион арқылы шекара Жылысай көшесіне дейін жетеді. Жылысай көшесімен атауы жоқ көшенің жалғасы сайға дейін жетеді. Саймен Қосағаш көшесінің қиылысынан Жас Қазақ көшесіне дейін. Жас қазақ көшесімен Үлкен Алматы өзені арнасына дейін.
№ 486 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі ықшамауданы, Мектеп көшесі, 6 "Б",
"№ 184 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-34-05
Шекарасы: Орталық көшесінен батыс бағытта Құрылыс көшесіне дейін, Құрылыс көшесімен шығыс бағытта Ақжарқын көшесіне дейін, Ақжарқын көшесінен Жағалтай көшесіне дейін, ары қарай Жағалтай көшесімен солтүстік бағытта қаланың шекарасына дейін. Қаланың шекарасынан Бабажанов көшесіне дейін, Бабажанов көшесінен М.Маметова көшесіне дейін шығыс бағытта, М.Маметова көшесімен Соқпақбаев көшесіне дейін. Соқпақбаев көшесінен Б.Момышұлы көшесіне дейін. Ары қарай оңтүстік бағытта Жағалтай көшесіне дейін, Жағалтай көшесімен Керуен көшесінің қиылысына дейін, Керуен көшесінен солтүстік-шығыс бағытта Ақниет көшесіне дейін, Ақниет көшесінен Жангелдин көшесінің қиылысына дейін, Жангелдин көшесімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылынан батыс бағытта Таусоғар көшесіне дейін, Таусоғар көшесінен Мектеп көшесінің (батыс жағы) қиылысына дейін, Мектеп көшесінен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.

Избирательный участок № 35 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица М.Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 156", телефон: 248-41-47
Границы: От пересечения улицы Северное Кольцо и улицы Бекболата (западная сторона) в северном направлении по улице Бекболата до пересечения с улицей Новостройка. По улице Новостройка в северном направлении до пересечения с улицей Рақымжан Тоқатаев. Далее по улице Рақымжан Тоқатаев в северном направлении до пересечения с улицей Хасен Оралтай. Далее по улице Хасен Оралтай (западная сторона) до дома № 53А улицы М.Ауэзова. От улицы М.Ауэзова (восточная сторона) до улицы Шаган, от улицы Шаган по улице Жанайдар Сәдуақасов в западном направлении до улицы Красноармейская, далее граница идет по руслу реки Теренкара в южном направлении (восточная сторона) до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо до улицы Бекболата.
Избирательный участок № 36 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19 Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181",
телефон: 246-70-39
Границы: Микрорайон Аккент, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 37 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 178", телефон: 254-78-86
Границы: От улицы Б.Момышулы угол проспекта Райымбека (северная сторона) в западном направлении по улице Б.Момышулы до улицы Беделбай, по улице Беделбай до улицы Талдыарал, далее по улице Талдыарал до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы (восточная сторона) в северном направлении до улицы Казтуган Жырау. По улице Казтуган Жырау до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до пересечения улицы без названия с проспектом Райымбека.
Избирательный участок № 482 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица М.Өтемісұлы,
73 "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж
олимпийского резерва", телефон: 248-68-74
Границы: Восточная граница проходит от точки пересечения улицы Жас казак и русла реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара до улицы М.Өтемісұлы, далее по улице без названия до улицы Наурыз. По улице Наурыз до улицы Акын Сара, далее по улице Сарыжаз. От улицы Сарыжаз до габиона, далее по габиону граница доходит до улицы Жылысай, по улице Жылысай до улицы без названия далее до лога. От пересечения лога и улицы Косагаш до улицы Жас казак. По улице Жас казак до русла реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 486 Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Мектеп,
6б Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 184", телефон: 385-34-05
Границы: От улицы Орталык в западном направлении до улицы Курылыс, по улице Курылыс в восточном направлении до улицы Ақжарқын, от улицы Ақжарқын до улицы Жағалтай, далее по улице Жағалтай в северном направлении до границы города. По границе города до улицы Бабажанова, от улицы Бабажанова до улицы М.Маметовой в восточном направлении, по улице М.Маметовой до улицы Б.Сокпакбаева. По улице Б.Сокпакбаева до улицы Б.Момышулы. Далее в южном направлении до улицы Жағалтай, по улице Жағалтай до пересечения с улицей Керуен, по улице Керуен на северо-восток до улицы Ақниет, по улице Ақниет до пересечения с улицей Жангельдина, по улице Жангельдина в восточном направлении до русла реки Каргалы, от русла реки Каргалы в южном направлении до проспекта Рыскулова, от проспекта Рыскулова в западном направлении до улицы Таусоғар, от улицы Таусоғар до пересечения (западная сторона) с улицей Мектеп, от улицы Мектеп в южном направлении до улицы Орталык .

№ 487 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рахат ықшамауданы, Байжанов көшесі, 1,
"№ 196 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-97
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесі және Боралдай тас жолы қиылысынан, Боралдай жолымен (оңтүстік жағы) батыс бағытта қала шекарасының аумағы біткен белгігеге дейін. Ары қарай аталған белгіден оңтүстік бағытта темір жол бойымен Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналы бойымен шығыс бағытта Б. Момышұлы көшесіне дейін. Ары қарай Б. Момышұлы көшесі бойымен (батыс жағы) Боралдай тас жолына дейін. Ары қарай атауы жоқ 1 шақырым болатын жолдың бойымен Б.Момышұлы және Боралдай тас жолының қиылысына дейін. Рахат-Мәдениет ықшамаудандары және "Теплоэнергетик", "Энергостроитель" бау-бақша серіктестіктері толығымен.
№ 526 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі ықшамауданы, Мектеп көшесі, 6Б,
"№ 184 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-89
Шекарасы: Орталық көшесімен солтүстік-батыс бағытта Алғабас ықшамауданына дейін, ары қарай оңтүстік-батыс бағытта Теректі ықшамауданындағы Құрылыс көшесіне дейін. Құрылыс көшесімен Ақжарқын көшесіне дейін, Ақжарқын көшесімен Жағалтай көшесіне дейін, Жағалтай көшесімен Жібек жолы тар көшесінің қиылысына дейін. Жетісу орамы бойымен (солтүстік жағы). Атауы жоқ көшесінен, шығыс бағытта Айналмалы көшесіне дейін. Айналмалы көшесінен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.
№ 527 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16,
"№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-81
Шекарасы: Жаңа құрылыс орамынан Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесімен Алғабас ықшамауданының № 2, 3, 4 үйлерін қоса ары қарай батыс бағытта Достық көшесіне дейін, Баршын көшесінен Қаршыға көшесіне дейін, Қаршыға көшесімен шығыс бағытта Беласар көшесіне дейін, солтүстік жағы Жаңа құрылыс орамына дейін.
№ 528 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16,
"№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 307-93-16
Шекарасы: Жәдігер және Кетбұға жырау көшелерінің қиылысынан, Жәдігер көшесіндегі № 8 үйден Б.Момышұлы көшесіне дейін, батыс бағытта Саттар Естемесов көшесіндегі № 73А үйіне дейін. Ары қарай Саттар Естемесов көшесімен қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен шығыс бағытта Керімсал көшесіне дейін. Керімсал көшесінен Беласар көшесіне дейін. Беласар көшесінен Нажмитдин Мұхитдинов көшесіне дейін, ары қарай атауы жоқ көшемен Инабат көшесіне дейін, Инабат және Қаршыға көшелері қиылысынан Баршын көшесіне дейін, шығыс бағытта габионға дейін, ары қарай атауы жоқ көшемен оңтүстік бағытта Орақты батыр көшесіне дейін, Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта Ақниет көшесіне дейін, Ақниет көшесінен Кетбұға жырау көшесіне дейін, Кетбұға жырау көшесінен оңтүстік-шығыс бағытта Жәдігер көшесіне дейін.

Избирательный участок № 487 Центр: город Алматы, микрорайон Рахат, улица Байжанова, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 196", телефон: 385-33-97
Границы: От пересечения улицы Б.Момышулы и Бурундайское шоссе, по улице Бурундайское шоссе (южная сторона) в западном направлении до указателя конца границы города. Далее от вышеуказанного знака в южном направлении вдоль железной дороги до Большого Алматинского Канала. Вдоль Большого Алматинского Канала в восточном направлении до улицы Момышулы. Далее вдоль улицы Б.Момышулы (западная сторона) до улицы Бурундайское шоссе. Далее вдоль дороги без названия протяженностью 1 км до пересечения с улицей Б.Момышулы и Бурундайское шоссе. Включая микрорайоны Рахат-Мадениет, Садоводческие товарищества "Теплоэнергетик", "Энергостроитель".
Избирательный участок № 526 Центр: город Алматы, микрорайон "Теректи", улица Мектеп, 6б
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 184", телефон: 385-33-89
Границы: По улице Орталык в северо-западном направлении до микрорайона Алгабас, далее в юго-западном направлении до улицы Курылыс микрорайона Теректи. По улице Курылыс до улицы Ақжарқын, по улице Ақжарқын до улицы Жағалтай, по улице Жағалтай до переулка Жибек жолы, вдоль квартала Жетысу (северная сторона). По улице без названия в восточном направлении до улицы Айналмалы. По улице Айналмалы в южном направлении до улицы Орталык.
Избирательный участок № 527 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 185", телефон: 385-33-81
Границы: От квартала Жана курылыс по улице Акын Сара на восток до улицы Б.Момышулы, по улице Б.Момышулы включая дома №№ 2, 3, 4 микрорайона Алгабас, далее в западном направлении до улицы Баршын, от улицы Баршын до улицы Қаршыға, по улице Қаршыға на восток до улицы Беласар (северная сторона) до квартала Жана курылыс.
Избирательный участок № 528 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 185", телефон: 307-93-16
Границы: От пересечения улицы Жәдігер и Кетбұға жырау, от дома № 8 по улице Жәдігер до улицы Б.Момышулы в западном направлении до дома № 73А улицы Саттар Естемесов. Далее по улице Саттар Естемесов до границы города. По границе города в восточном направлении до улицы Керімсал. От улицы Керімсал до улицы Беласар. От улицы Беласар до улицы Нажмитдин Мұхитдинов, далее по улице без названия до улицы Инабат, от пересечения улиц Инабат и Қаршыға до улицы Баршын в восточном направлении до габиона, далее по улице без названия в южном направлении до улицы Орақты батыр, от улицы Орақты батыр в южном направлении до улицы Ақниет, от улицы Ақниет до улицы Кетбұға жырау, от улицы Кетбұға жырау в юго-восточном направлении до улицы Жәдігер.

№ 529 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Б.Шуланов көшесі, 159,
"Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты", телефон: 254-78-83
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесіндегі № 31 үйден шығыс бағытта Қ.Шәріпов көшесіне дейін, Қ.Шәріпов көшесі бойымен солтүстік бағытта Әйгерім-1 ықшамауданының шекарасына дейін. Әйгерім-1 ықшамауданы шекарасы бойымен батыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін.
№ 531 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент ықшамауданы, 19, "№ 181 Жалпы білім
беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 246-70-47
Шекарасы: Ақкент ықшамауданындағы: № 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 үйлері және Ақбұлақ ықшамауданындағы № 5,6,7,8,9 үйлер.
№ 545 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас-1 ықшамауданы, № 6 үй, "Алатау"
дәстүрлі өнер театры" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны,
телефон: 398-85-36.
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесінен Рысқұлов даңғылымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенімен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін. Б.Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 550 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы ықшамауданы, Аққайнар көшесі, 7,
"№ 180 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-75
Шекарасы: Саялы ықшамауданындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90 үйлер. Әзірбайжан Мәмбетов көшесімен солтүстік-батыс бағытта Бесағаш көшесіне дейін, ары қарай батыс бағытта Саялы ықшамауданындағы № 59 үйге дейін, ары қарай оңтүстік бағытта атауы жоқ көшеге дейін, Қөкқайнар ықшамауданындағы үйлерді қоса есептегенде, ары қарай оңтүстік бағытта Ақбастау көшесіне дейін, Ақбастау көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Басарқобыз көшесіне дейін, Басарқобыз көшесінен Әзірбайжан Мәмбетов көшесіне дейін.

Избирательный участок № 529 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Б.Чуланова, 159
"Центральный государственный архив города Алматы", телефон: 254-78-83
Границы: От дома № 31 улицы Б.Момышулы, в восточном направлении до улицы К.Шарипова. По улице К.Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-1. По границе микрорайона Айгерим-1 в западном направлении до улицы Б.Момышулы.
Избирательный участок № 531 центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19 Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 181", телефон: 246-70-47
Границы: Дома №№ 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 микрорайона Аккент и дома №№ 5, 6, 7, 8, 9 микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 545 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас-1, 6 Коммунальное государственное
казенное предприятие "Театр традиционного искусства" Алатау", телефон: 398-85-36
Границы: От улицы Б. Момышулы по проспекту Рыскулова до русла реки Каргалы. По руслу реки Каргалы в северном направлении до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 550 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа
№ 180", телефон: 385-33-75
Границы: Дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90 микрорайона Саялы. По улице Азербайжан Мамбетова на северо-запад до улицы Бесагаш, далее в западном направлении до дома № 59 микрорайона Саялы, далее в южном направлении до улицы без названия, включая дома микрорайона Коккайнар, далее в южном направлении до улицы Акбастау, от улицы Акбастау (северная сторона) в восточном направлении до улицы Басаркобыз, от улицы Басаркобыз до улицы Азербайжан Мамбетова.