Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 ақпанда № 1452 болып тіркелді. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019 жылғы 01 ақпандағы № 1 шешімімен күші жойылды
Ескерту. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019.01.02 № 1 шешімімен күші жойылды (ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23–бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы заңының 37–бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01–05/3 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Алматы қаласы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1031 болып тіркелген, 2014 жылдың 29 сәуірінде № 49–51 "Алматы ақшамы" газетінде, 2014 жылдың 29 сәуірінде № 49–50 "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 173, 174, 175, 176, 177, 180, 184, 185, 192, 193, 194, 195 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Этолондық бақылау банкінде және Әуезов ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің орынбасары Д. Қайратұлына жүктелсін.
4. Осы шешім, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Рақымбетов
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары № 173 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Девиантты мінез-құлықтағы балаларға арналған арнайы білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жұбанов көшесi, 68-а үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудандағы № 12, 14, 17, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 65, 67, 68 Алтынсарин даңғылындағы №1,1/1,1/2,1/3,5, Жұбанов көшесіндегі № 7,7/1,9, 68-а, Қабдолов көшесіндегі 22 және № 1 шағынаудандағы № 62, 64,66 үйлердi қоса алғанда.

О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 12 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 февраля 2018 года № 1452. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 01 февраля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 01.02.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01–05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы за № 1031, опубликованный 29 апреля 2014 года № 49–51 в газете "Алматы ақшамы", 29 апреля 2014 года № 49–50 в газете "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 173, 174, 175, 176, 177, 180, 184, 185, 192, 193, 194, 195 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акима Ауэзовского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Ауэзовского района Д. Қайратұлы.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Рахимбетов
Приложение
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от 12 февраля 2018 года № 1
Описание границ избирательных участков Ауэзовского района города Алматы Избирательный участок № 173 (050062, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная организация образования для детей с девиантным поведением", улица Жубанова, дом № 68-а)
В границах: микрорайон № 1, дома № 12, 14, 17, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 65, 67, 68, по проспекту Алтынсарина дома № 1, 1/1,1/2, 1/3, 5, по улице Жубанова дома № 7, 7/1, 9, 68-а, по улице Кабдолова дом № 22, включая дома № 62, 64, 66.

№ 174 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "№ 111 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, № 1 шағынаудан, № 71 үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудандағы № 26-а, 41, 42, 43, 44, 45, 45-а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-а, 52, 53, 54, 55, 56, 56-а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 68/3, 68/4 үйлер, № 39, 40, 41-а, 62, 64, 66, 69 үйлерді қоспағанда.
№ 175 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "№ 97 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, № 1 шағынаудан, № 76-а үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудандағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,11-б, 13, 15, 15-а, 16, 73, 73-а, 74, 76, 77, 79, 80 және № 69 үйлерді қоса алғанда.
№ 176 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Тұрар Рысқұлов атындағы Жаңа экономика университетінің филиалы" акционерлік қоғамы, Саин көшесі, № 81-а үй)
Шекаралары: № 3 шағынаудандағы № 1, 2, 3, 4, 5, 5-а, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 63, 63-а, 64, 65 үйлер, Саин көшесіндегі жатақхана орналасқан № 81, 83/35 үйлерді қоса алғанда, және № 4 шағынаудандағы № 19,20 үйлерді қоспай.
№ 177 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "№ 111 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
№ 1 шағынаудан, № 71 үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудандағы № 21, 21-а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39-а, 75, 78, № 39, 40, 41-а үйлерді қоса алғанда және Саин көшесіндегі жатақхана орналасқан № 81, 83/35 үйлерді қоспай.
№ 180 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "№ 122 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
№ 3 шағынаудан, № 52 үй)
Шекаралары: № 4 шағынаудандағы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27-а, 74 және № 19, 20 үйлерді қоса отырып.
№ 184 сайлау учаскесi (050031, орталығы: № 121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, № 69-а үй)
Шекаралары: Ақсай-2 шағынауданы: № 13, 13-а, 13-б, 14, 15, 15-а, 52, 53, 54, 66, 66-а, 68, 68-а, 75, 75-а, 76 және № 54-а үйлерді қоса алғанда.
№ 185 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "№ 121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, № 69-а үй)
Шекаралары: Ақсай-2 шағынауданы № 38,39, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73 үйлерді қоса алғанда, және № 54-а қоспағанда.
№ 192 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "№ 132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Ақсай-4 шағын ауданы, № 107 үй)
Шекаралары: Ақсай-4 шағынауданы: № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29-а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлерді қоса алғанда және № 14, 16-а, 16-б, 49, 51-а үйлерді қоспағанда.
№ 193 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "№ 132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Ақсай-4 шағынауданы, № 107 үй)

Избирательный участок № 174 (050062, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 111", микрорайон № 1, дом № 71)
В границах: микрорайон № 1, дома № 26-а, 41, 42, 43, 44, 45, 45-а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-а, 52, 53, 54, 55, 56, 56-а, 57, 58, 59, 60,61, 63, 68/3, 68/4, исключая дома № 39, 40, 41-а, 62, 64, 66, 69.
Избирательный участок № 175 (050062, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 97, микрорайон № 1, дом № 76-а)
В границах: микрорайон № 1, дома, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11-б, 13, 15, 15-а, 16, 73, 73-а, 74, 76, 77, 79, 80 и включая дом № 69.
Избирательный участок № 176 (050062, Центр: филиал Нового экономического университета имени Турара Рыскулова, улица Саина, дом № 81-А)
В границах: микрорайон № 3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5-а, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 63, 63-а, 64, 65,включая дома № 81, 83/35-а общежитий по улице Саина и исключая дома № 19, 20 микрорайона № 4.
Избирательный участок № 177 (050062, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 111", микрорайон № 1, дом № 71)
В границах: микрорайон № 1 дома № 21, 21-а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39-а, 75, 78, включая дома № 39, 40, 41-а и исключая дома № 81, 83/35-а общежитий по улице Саина.
Избирательный участок № 180 (050036, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №122", микрорайон №3, дом №52)
В границах: микрорайон 4 – полностью, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27-а, 74 и включая дома № 19, 20.
Избирательный участок № 184 (050031, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 121", микрорайон Аксай-2, дом № 69-а)
В границах: микрорайон Аксай-2, дома № 13, 13-а, 13-б, 14, 15, 15-а, 52, 53, 54, 66, 66-а, 68, 68-а, 75, 75-а, 76 и включая дом № 54-а.
Избирательный участок № 185 (050031, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 121", микрорайон Аксай-2, дом № 69-а)
В границах: микрорайон Аксай-2, дома № 38, 39, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73, исключая дом № 54-а.
Избирательный участок № 192 (050063, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 132, микрорайон Аксай-4, дом №107)
В границах: микрорайон. Аксай-4 - дома № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29-а, 30, 31, 32, 33, 34, 36,37, 38, 39, 40, 41, исключая дома № 14, 16-а, 16-б, 49, 51-а
Избирательный участок № 193 (050063, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 132, микрорайон Аксай-4, дом № 107)

Шекаралары: Ақсай-4 шағынауданы № 3, 4, 4-а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 91, 93, 94, 96, 97 ,98, 99, 101, 102,103,104,105, 121, 122, 123 және № 14, 16-а, 16-б үйлерді қоса алғанда.
№ 194 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Ақсай-4 шағынауданы, № 66 үй)
Шекаралары: Ақсай-4 шағынауданы: № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58-а, 59, 61 және № 49, 51-а үйлерді қоса алғанда.
№ 195 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Ақсай-4 шағынауданы, № 66 үй)
Шекаралары: Ақсай-4 шағынауданы № 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 92 үйлер.

В границах: микрорайон Аксай-4, дома № 3, 4, 4-а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16,17, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102,103,104,105, 121, 122, 123 и включая дома № 14, 16-а, 16-б.
Избирательный участок № 194 (050063, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 126, микрорайон Аксай-4, дом № 66)
В границах: микрорайон Аксай-4, дома № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58-а, 59, 61, включая дома № 49, 51-а.
Избирательный участок № 195 (050063, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 126, микрорайон Аксай-4, дом № 66)
В границах: микрорайон Аксай-4, дома № 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 92.