"2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 4670 болып тіркелді
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 108 және 111-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 болып тіркелді. Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне 2018 жылғы 5 қаңтарда енгізілді және ресми жарияланды) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға, соның ішінде 2018 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 140 881 929,6 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 16 184 537,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 516 725,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 202,1 мың тенге;
трансферттер түсімі – 124 179 463,9 мың теңге;
2) шығындар – 139 245 151,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 540 130 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 056 598 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 516 468 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 2 959 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 2 960 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -5 863 252,3 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 5 863 252,3 мың теңге.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2018 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 324 798 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облыстың мәслихаттың аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2018 года № 20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2018 года № 4670
В соответствии со статьями 104, 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, официально опубликован и включен в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 140 881 929,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 184 537,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 516 725,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 202,1 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 124 179 463,9 тысячи тенге;
2) затраты – 139 245 151,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 540 130 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 056 598 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 516 468 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 959 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 960 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -5 863 252,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита – 5 863 252,3 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2018 год в сумме 324 798 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;

1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

5 186 350
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 186 350
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 798 745
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
6 195
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
185 000
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
55 619
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
37 774
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
103 017
4
Бiлiм беру
10 839 166,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
168 459
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
120 679
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
47 780
261
Облыстың білім басқармасы
7 909 726,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 221
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 425 776
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 017
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
73 348
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
722 498
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
37 063
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 292
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 270
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
20 741
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 083 041
029
Әдістемелік жұмыс
34 586
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
341 110
055
Балаларға қосымша білім беру
162 081
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
153 772
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
35 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

5 186 350
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 186 350
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 798 745
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
6 195
006
Капитальные расходы государственного органа
185 000
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
55 619
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
37 774
015
Организация содержания служебных животных
103 017
4
Образование
10 839 166,7
253
Управление здравоохранения области
168 459
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
120 679
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
47 780
261
Управление образования области
7 909 726,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
121 221
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 425 776
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 017
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
73 348
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
722 498
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
37 063
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 292
013
Капитальные расходы государственного органа
13 270
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
20 741
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 083 041
029
Методическая работа
34 586
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
341 110
055
Дополнительное образование для детей
162 081
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
153 772
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
35 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

103 205
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
523 705,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 251 682
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
904 696
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
346 986
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 509 299,5
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
657 991,4
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
850 000
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 308,1
5
Денсаулық сақтау
3 652 236
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 199 734
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 263
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
176 740
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 557
008
Қазақстан Республикасында жүре пайда болған иммундық тапшылық синдромының (ЖИТС) алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 866
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 127
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
704 558
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базасы (арнайы меджабдықтау)
62 821
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 756 903
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
150 538
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
605
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
452 502
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
452 502
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 030 498
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 176 885
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 028,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

103 205
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
523 705,2
285
Управление физической культуры и спорта области
1 251 682
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
904 696
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
346 986
288
Управление строительства, архитектуры и градостоительства области
1 509 299,5
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
657 991,4
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
850 000
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
1 308,1
5
Здравоохранение
3 652 236
253
Управление здравоохранения области
3 199 734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 263
006
Услуги по охране материнства и детства
176 740
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 557
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунодефицита (СПИД) в Республике Казахстан
88 866
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 127
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
704 558
029
Областные базы специального медицинского снабжения (спецмедснабжения)
62 821
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 756 903
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
150 538
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
605
288
Управление строительства, архитектуры и градостоительства области
452 502
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
452 502
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 030 498
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 176 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
119 028,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

500 761
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
247 760
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57 884
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 426 366
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 755
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
229 812
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
46 868
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 100
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 896 403
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 837,4
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
280 593
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 900
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 890
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
7 200
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 016
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

500 761
003
Социальная поддержка инвалидов
247 760
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
57 884
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 426 366
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
45 755
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
229 812
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46 868
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 100
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 896 403
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 837,4
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
280 593
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
3 900
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
159 890
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
7 200
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
5 016
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

115 556
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
29 155
261
Облыстың білім басқармасы
773 204
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
727 017
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 187
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
7 308
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 308
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
20 000
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
53 101
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
48 632
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 469
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 980 977,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
44 434
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
44 434
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
86 712
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
86 712
261
Облыстың білім басқармасы
16 702
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
16 702
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
43 995
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
43 995
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 344 353
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 919
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 360
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 000
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 162 045
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 321 870
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

115 556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 155
261
Управление образования области
773 204
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
727 017
037
Социальная реабилитация
46 187
263
Управление внутренней политики области
7 308
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
7 308
288
Управление строительства, архитектуры и градостоительства области
20 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
20 000
298
Управление государственной инспекции труда области
53 101
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
48 632
003
Капитальные расходы государственного органа
4 469
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 980 977,3
253
Управление здравоохранения области
44 434
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
44 434
256
Управление координации занятости и социальных программ области
86 712
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
86 712
261
Управление образования области
16 702
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16 702
273
Управление культуры, архивов и документации области
43 995
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
43 995
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 344 353
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
60 919
005
Капитальные расходы государственного органа
19 360
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 000
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 162 045
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 321 870
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

11 939
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
221 614,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
221 614,8
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
221 614,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35 973 385
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
44 755
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 755
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
846 643
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 535
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
746 788
006
Жануарлар дүниесін қорғау
24 320
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
34 825 291
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
171 327,7
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 556 457
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 596,1
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 634 330
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
7 602 171,2
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
130 734
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 564
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 447 456
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 689 189
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
7 826 967
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735

11 939
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
221 614,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
221 614,8
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
221 614,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35 973 385
251
Управление земельных отношений области
44 755
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
44 755
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
846 643
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
75 535
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
746 788
006
Охрана животного мира
24 320
255
Управление сельского хозяйства области
34 825 291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
171 327,7
002
Поддержка семеноводства
1 556 457
003
Капитальные расходы государственного органа
1 596,1
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 634 330
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
7 602 171,2
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
130 734
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 564
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 447 456
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 689 189
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 826 967
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735

055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 075 070
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 096 050
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
838 500
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
218 621
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
127 561
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
197 785
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
50 725
719
Облыстың ветеринария басқармасы
205 452
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 616
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 454
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
840
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
30 073
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
35 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 049
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
51 244
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 964
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 280
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
475 919,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
430 839,6
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
4 075 070
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 096 050
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
838 500
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
218 621
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
127 561
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
197 785
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 725
719
Управление ветеринарии области
205 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
70 616
003
Капитальные расходы государственного органа
4 454
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
840
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30 073
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
35 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
64 049
729
Управление земельной инспекции области
51 244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
47 964
003
Капитальные расходы государственного органа
3 280
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
475 919,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
430 839,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне