Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 20/17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 сәуірде № 4675 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 20.04.2022 № 16/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 576-бабы 8-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 20.04.2022 № 16/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 20.04.2022 № 16/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Күші жойылды деп танылсын:

О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Северо-Казахстанской области
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 апреля 2018 года № 20/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2018 года № 4675.
Сноска. Заголовок в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 20.04.2022 № 16/3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 20.04.2022 № 16/3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 20.04.2022 № 16/3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу:

"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577 болып тіркелді, "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде 2016 жылғы 28 қаңтарда жарияланды);
"Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшiн төлемақы мөлшерлемелерiн бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/6 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 13/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4149 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 27 сәуірде жарияланды).

решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/6 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3577, опубликовано 28 января 2016 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан");
решение Северо-Казахстанского областного маслихата 28 марта 2017 года № 13/3 "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/6 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4149, опубликовано 27 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы мәслихат шешімін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;

3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения маслихата в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХ сессияның төрағасы,
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 20/17 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХ сессии,
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 апреля 2018 года № 20/17
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Северо-Казахстанской области