Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5075 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 473 226,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 233 282,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 976 922,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 647,1 мың тенге;
трансферттер түсімі – 133 258 375,1 мың теңге;
2) шығындар – 148 262 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 306 559 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 223 028 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 916 469 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 890 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 890 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 986 312,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 986 312,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 207 099,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 810 201 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 589 414,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1-қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2018 года № 5075
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, опубликовано 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 473 226,6 тысячи тенге:
налоговые поступления – 15 233 282,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 976 922,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 647,1 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 133 258 375,1 тысячи тенге;
2) затраты – 148 262 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 306 559 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 223 028 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 916 469 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 890 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 890 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 986 312,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 986 312,4 тысячи тенге:
поступление займов – 10 207 099,1 тысячи тенге;
погашение займов – 3 810 201 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 589 414,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі қазақ және орыс тіліндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;

1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді ресми жарияланған соң оны Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
В.Мантариди
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/2 шешіміне қосымша

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Матариди
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 27/2

127 460
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
15 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
132 580
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 790 589
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
187 323
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 003 720,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 265 349,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
917 054,4
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
348 295,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 554 395,7
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 550 000
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 395,7
05
Денсаулық сақтау
3 581 796,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 169 124
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 799
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
177 349
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
58 964
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 866
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 049
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 888
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
60 600
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
694 590
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
62 941
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 745 060
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету

127 460
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
15 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132 580
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
1 790 589
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
187 323
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 003 720,2
285
Управление физической культуры и спорта области
1 265 349,6
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
917 054,4
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
348 295,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 554 395,7
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 550 000
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
4 395,7
05
Здравоохранение
3 581 796,8
253
Управление здравоохранения области
3 169 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
108 799
006
Услуги по охране материнства и детства
177 349
007
Пропаганда здорового образа жизни
58 964
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 866
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 049
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 888
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
60 600
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
694 590
029
Областные базы спецмедснабжения
62 941
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 745 060
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей

125 018
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
412 672,8
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
412 672,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 944 446,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 072 834,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 006,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
504 828
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
247 760
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57 884
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 431 419,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 755
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
229 812
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
35 457
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 100
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
879 432,2
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 837,4
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

125 018
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
412 672,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
412 672,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 944 446,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 072 834,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
121 006,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
504 828
003
Социальная поддержка инвалидов
247 760
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
57 884
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 431 419,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
45 755
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
229 812
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35 457
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 100
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
879 432,2
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 837,4
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы

206 190,9
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
707,1
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 890
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 150
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 450
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
29 155
261
Облыстың білім басқармасы
762 704,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
715 346,4
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 358,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
32 855
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
32 855
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
21 637,5
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
21 637,5
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
54 415
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
49 946
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 469
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 070 221,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
44 074,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
44 074,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
114 329,7
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
114 329,7
261
Облыстың білім басқармасы
151 657,3
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
151 657,3
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
89 880,5
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
89 880,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 818 574,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

206 190,9
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
707,1
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
159 890
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 150
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
110 450
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 155
261
Управление образования области
762 704,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
715 346,4
037
Социальная реабилитация
47 358,2
263
Управление внутренней политики области
32 855
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
32 855
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
21 637,5
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
21 637,5
298
Управление государственной инспекции труда области
54 415
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
49 946
003
Капитальные расходы государственного органа
4 469
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 070 221,8
253
Управление здравоохранения области
44 074,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
44 074,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
114 329,7
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
114 329,7
261
Управление образования области
151 657,3
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
151 657,3
273
Управление культуры, архивов и документации области
89 880,5
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
89 880,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 818 574,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

396 312,9
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6 346 656,8
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
127 098,6
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 116,9
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 336 335
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 401 211
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
8 429 388,5
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
114 816
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 214 356
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 059 102
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
860 955,4
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 003
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
90 917
719
Облыстың ветеринария басқармасы
244 171,2
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 168,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 651,9
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
839
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
30 068,7
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

396 312,9
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6 346 656,8
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
127 098,6
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 116,9
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 336 335
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 401 211
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 429 388,5
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
114 816
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
4 214 356
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 059 102
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
860 955,4
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 003
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
90 917
719
Управление ветеринарии области
244 171,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
76 168,5
003
Капитальные расходы государственного органа
2 651,9
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
839
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30 068,7
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

218 857,5
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
61 250
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 347
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 092
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
5 811
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
536 985
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
536 985
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 051 435
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 802 024
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 411
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
210 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
18 000
14
Борышқа қызмет көрсету
23 440,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 440,8
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
21 509,5
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 931,3
15
Трансферттер
40 216 958,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
40 216 958,3
007
Субвенциялар
37 151 065
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
131 129,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2 500
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 734 537
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
179 183,2
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
18 543,5
3) Таза бюджеттік кредиттеу
6 306 559
Бюджеттік кредиттер
10 223 028
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 831 260
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 831 260
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру

218 857,5
280
Управление индустриально-инновационного развития области
61 250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
52 347
003
Капитальные расходы государственного органа
3 092
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
5 811
285
Управление физической культуры и спорта области
536 985
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
536 385
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 051 435
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 802 024
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 411
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
210 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 000
14
Обслуживание долга
23 440,8
257
Управление финансов области
23 440,8
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
21 509,5
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 931,3
15
Трансферты
40 216 958,3
257
Управление финансов области
40 216 958,3
007
Субвенции
37 151 065
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
131 129,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2 500
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2 734 537
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
179 183,2
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
18 543,5
3) Чистое бюджетное кредитование
6 306 559
Бюджетные кредиты
10 223 028
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 831 260
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 831 260
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья