Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 "2018-2020 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5074 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 "2018-2020 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4505 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 778 821,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 875 166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 254,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 135 665,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 682 736,2 мың теңге;
2) шығындар – 33 747 076,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 3 968 255,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 968 255,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 831 260,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 533 190,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 670 185,4 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"9. Қалалық жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 193 549,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2018 - 2020 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5074
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4505, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 778 821,7 тысячи тенге:
налоговые поступления – 12 875 166,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 254,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 135 665,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 682 736,2 тысячи тенге;
2) затраты – 33 747 076,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 968 255,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета дефицита – 3 968 255,1 тысяч тенге:
поступление займов – 6 831 260,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 533 190,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 670 185,4 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 193 549,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.

359 740,0
006
Балаларға қосымша білім беру
279 956,8
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 158 911,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
66 851,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 527,0
023
Әдістемелік жұмыс
29 484,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
35 402,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
249 516,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 800,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 800,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
148 803,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
148 803,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 192 956,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 702,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 342,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
4 360,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 173 254,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 658,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
333 711,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
69 778,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
22 327,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
163 288,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 042,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 430,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
64 830,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
101 211,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

359 740,0
006
Дополнительное образование для детей
279 956,8
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 158 911,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
66 851,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 527,0
023
Методическая работа
29 484,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
35 402,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
249 516,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 800,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 800,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
148 803,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
148 803,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 192 956,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 702,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 342,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
4 360,0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 173 254,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 658,3
002
Программа занятости
333 711,9
005
Государственная адресная социальная помощь
69 778,0
006
Оказание жилищной помощи
22 327,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
163 288,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 042,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 430,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
64 830,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101 211,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида