Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1967 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 5143 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 515 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 26.04.2023 № 515 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31 - бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңы 8 - бабының 2), 3) тармақшаларына, 27 - бабының 2 тармағына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 1967. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 января 2019 № 5143. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2023 года № 515
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26.04.2023 № 515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 2), 3) статьи 8, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Петропавл қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің Кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата города Петропавловска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы қаулы мемлекеттік тіркеген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации–филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Петропавл қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы ____ __________ № _______ қаулысына қосымша
Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Петропавловска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Петропавловска, курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от ___ ______ 2018 года № ___
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска

Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 30.04.2021 № 657 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/н
Арнайы бөлінген орындар
1.
Әубәкір Ысмайылов атындағы және Нұрсұлтан Назарбаев көшелерінің қиылысы, қоғамдық көлік аялдамасының ауданында.
2.
Иван Яковлевич Смирнов көшесі, "Заря" қонақ үйінің ауданында.
3.
Аяған Шәжімбаев атындағы көше, № 60 үйдің ауданында.
4.
Ғ. Мүсірепов көшесі, "Башмачок" ательесінің ауданында.
5.
И.П. Шухов көшесі, № 38 үйдің ауданында.
6.
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше, № 12 үйдің ауданында.
7.
Батыр Баян көшесі, "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданында.
8.
Коминтерн көшесі, "Дары моря" мамандандырылаған сауда павильонының ауданында.
9.
Украинская көшесі, № 181, автобөлшектеудің ауданында.
10.
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше, № 42 үйдің ауданында.

Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 30.04.2021 № 657 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Специально отведенные места
1.
Пересечение улиц имени Аубакира Исмаилова и Нұрсұлтан Назарбаев, в районе остановки общественного транспорта.
2.
Улица Ивана Яковлевича Смирнова, в районе гостиницы "Заря".
3.
Улица имени Аягана Шажимбаева, в районе дома № 60.
4.
Улица Г.Мусрепова, в районе ателье "Башмачок".
5.
Улица И.П. Шухова, в районе дома № 38.
6.
Улица имени Каттая Кеншинбаева, в районе дома № 12.
7.
Улица Батыр Баян, в районе коммунального государственного учреждения "Школа-детский сад № 26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска".
8.
Улица Коминтерна, в районе специализированного торгового павильона "Дары моря".
9.
Улица Украинская, № 181, в районе авторазбора.
10.
Улица имени четырежды героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича, в районе дома № 42.